Неділя

21.04.2019

21:11

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Не переступити закон знову
У рамках реалізації концепції розвитку діяльності кримінально-виконавчої інспекції щодо неповнолітніх в Україні та з метою покращення взаємодії з органами внутрішніх справ у травні 2012 року ДПтС України було складено міжвідомчий План спільних заходів щодо профілактики та попередження повторних злочинів серед неповнолітніх, яким передбачено заходи щодо вдосконалення взаємного інформування органів внутрішніх справ та виховних колоній у процесі вирішення питань соціальної адаптації засуджених, які звільняються з виховних колоній, періодичного проведення спільних звірок.  

Протягом 2012 року кримінально-виконавчою інспекцією Острозького району проводилась робота щодо вдосконалення взаємодії з органами внутрішніх справ, органами праці та соціального захисту населення, центрів зайнятості щодо надання неповнолітнім особам, які можуть бути звільнені від відбування покарання та відбули покарання, допомоги в трудовому і побутовому влаштуванні, соціальній адаптації.

Щоквартально проводяться міжвідомчі наради персоналу кримінально-виконавчої інспекції та дільничних інспекторів міліції, а також із працівниками кримінальної міліції у справах дітей УМВС в Острозькому районі. Метою проведення нарад є підведення підсумків діяльності КВІ та шляхи удосконалення форм роботи з вищезазначеними службами.

Основною метою взаємодії є протидія рецидивній злочинності серед засуджених, та особлива увага звертається на неповнолітніх. В результаті проведених міжвідомчих нарад було визначено ряд профілактичних заходів щодо належної організації проведення індивідуально-профілактичної роботи з неповнолітніми засудженими щодо попередження вчинення ними нових злочинів.

Позитивним моментом у профілактиці рецидивної злочинності серед засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, є проведення спільних рейдів та виїздів працівників КВІ і ОВС за місцем проживання та роботи підоблікових задля спільної мети – не дати засудженим знову переступити межу Закону.

Юрій КАЗНОДІЙ, інспектор Здолбунівського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції, лейтенант внутрішньої служби
№51 від 22 грудня 2012 р. Категория: Правоохоронні органи, право і кримінал | Просмотров: 297 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]