Вівторок

23.04.2019

09:16

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Не стала негода на заваді
У Острозькій ЗОШ І-ІІІ ст. №1, у суботу, 23 березня, незважаючи на складні погодні умови, відбулося пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури, біології, фізики та англійської мови. Про хід тестування розповіла відповідальна за пункт пробного ЗНО Руслана Лазарчук.  

Аби учасники тестування змогли належно підготуватись до головного випробування, пробне тестування відбувалося із дотриманням усіх процедур і технологій, що застосовуються під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Допуск до пункту тестування здійснювався лише за наявності необхідних документів – паспорта (свідоцтва про народження), запрошення для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні та ін. Роздрукувати запрошення можна було із інформаційної сторінки «Особистий кабінет учасника ПЗНО», розміщеного на веб-сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти. Доступ туди можливий лише за особистим логіном і паролем.

До участі у пробному тестуванні в Острозі було зареєстровано 182 учасники. У зв’язку із погодними умовами не з’явилося 16 осіб. Проблеми також були із працівниками пункту тестування, які не змогли добратися до Острога із віддалених сіл району. Їх довелося в екстреному порядку міняти.­

Пробне тестування відбулося згідно вимог нормативних документів. Проте, на основній сесії цьогорічних абітурієнтів вперше чекає технічна перерва, якої не було цього року в Острозькій ЗОШ. Суть нововведення полягає у тому, що у певний час тестування зупиняється, і здійснюється перевірка металошукачем наявності технічних чи інших засобів, які можуть вплинути на відповідь абітурієнта, а також перевірка документів та ін.

Після пробного ЗНО я розмовляв із цьогорічною випускницею Острозької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Анастасією Кузьменко.­ Вона каже, що чимало спілкувалася із випускниками минулих років, які успішно вступили до вузів, здавши ЗНО. Кожен з них неодмінно радив проходити пробне тестування. Воно максимально наближене до основної сесії і дозволяє впевненіше поводитися під час головного випробування. Хоч тестування відбувалося у рідній школі, але не обійшлося без хвилювання. Дівчина сподівається, що у Рівному в червні все складеться добре і вона здобуде високі бали.

Іван МОЧЕРНЯК
№13 від 30 березня 2013 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 256 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]