Вівторок

23.04.2019

05:28

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

«Неформат» для найспритніших
Минулої неділі на Рівненщині стартував перший тур третього сезону спортивно-інтелектуальної гри «Сімейні перегони». Цьогоріч вона проходитиме за дещо зміненою схемою, можливо тому і отримала назву «Неформат». Офіційно відкрив обласний етап родинних змагань у селі Зоря уродженець Рівненщини, уславлений у минулому спортсмен, а нині президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка.

Острозька ЗОШ І-ІІІ ст. №1 приймала переможців та призерів гри в Острозькому, Гощанському, Корецькому, Здолбунівському районах та м. Острозі. На відміну від попередніх років у обласних етапах змагатимуться вже не сім’ї, а збірні команди із переможців та призерів міських і районних конкурсів. У програмі змагань, згідно затвердженого положення, було запропоновано 3 естафети та інтелектуальний конкурс. У першій – «Біг зигзагом» – кожен із чотирьох членів родини мав котити великий м’яч, оминаючи при цьому розставлені на всьому шляху – приблизно 14 метрів – «фішки». Звісно, час проходження дистанції заміряли секундоміром, за порушення нараховували спортивні штрафи. Друга естафета – «Швидкість і вправність» – на мою думку, була найважчою. Родина долала дистанцію парами. Вдвох необхідно було здолати ту ж дистанцію, несучи в руках два футбольні м’ячі, а спинами, при цьому, тримати третій. Майже всі учасники втрачали великого м’яча розвертаючись, дехто збивав фішки, не зумів «вписатися» між ними, падав. У третій естафеті «Біатлон по-нашому» необхідно було, крім швидкості, показати ще й влучність. Кожен член сім’ї долав дистанцію, стрибаючи на скакалці. Добігши до стільця, необхідно було швидко схопити дротик для дартсу і влучити ним у повітряну кульку (влучання покращувало час) і повернутись до місця, де перебувала вся команда. Заключним номером гри була вікторина «Олімпійський успіх». Впродовж 5 хвилин родини шукали відповіді на запитання 70 тестів на олімпійську тематику.

За підсумками усіх чотирьох видів гри перше місце виборола команда трьох сімей із Здолбунівського району, другі – кореччани, треті – представники Острозького району. Наша команда, як і Гощанського району, виступала лише однією сім’єю. Тож вони боролись між собою лише за 4 сходинку. У підсумку її зайняла родина Басюків з нашого міста, яка показувала хороші результати. За підтримки ще двох своїх колег вона могла б претендувати і на призові місця. Переможці та призери нагороджені медалями, дипломами та кубками. Здолбунівчани, вийшовши до фіналу, боротимуться із переможцями аналогічної гри у с. Зоря Рівненського району, Зарічному та Млинові. У квітні 2013 року чемпіони всіх 5 турів гри визначать абсолютного переможця та призерів. Організатори кажуть, що подарунки будуть дуже цінні.

– Проект «Сімейні перегони», започаткований два роки тому, не має аналогів в Україні, – говорить начальник відділу з питань сім’ї, молоді та спорту Острозького міськвиконкому Ірина Волянюк. – Проводиться гра для покращення змісту сімейного дозвілля, піднесення рівня і престижу занять фізичною культурою і масовим спортом, широкої пропаганди здорового способу життя та активного відпочинку. Вже незабаром міським етапом стартує другий тур. Користуючись нагодою, запрошую спортивні родини міста взяти участь у заключних змаганнях гри, перемагати і гідно представляти наше місто у наступних етапах. Тож всіх бажаючих позмагатися, гарно відпочити, просимо звертатися до нас.

Іван ГЛУШМАН
Просмотров: 313 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]