Неділя

19.05.2019

23:31

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Необхідно економити енергоносії – інакше буде вимкнення електропостачання

Міська рада та її виконавчий комітет на підставі офіційного повідомлення керівництва ПАТ «Рівнеобленерго» попереджає споживачів міста про можливе тимчасове припинення електропостачання, у зв’язку з виникненням дефіциту енергоносіїв в об’єднаній енергосистемі України. 

Відключення будуть відбуватися за погодженими з Рівненською ОДА «Графіками аварійних відключень» в час ранкових та вечірніх пікових навантажень близько 8:00 – 11:00 та 20:00 – 23:00. Вечірні графіки змінюватимуться залежно від тривалості світлового дня. Вони можуть вводитися в дію протягом 10 – 15 хвилин після розпорядження головного диспетчера електроенергетичної системи України.

Як зазначається у відповідному листі Міненерговугілля до енергокомпаній, рішення вдатися до таких методів зумовлене розбалансуванням між виробництвом та споживанням електроенергії через дефіцит палива та гідроресурсів. Погоджені з органами місцевого самоврядування та Держенергонаглядом графіки аварійних відключень можуть застосовуватися за умов виникнення в об’єднаній електроенергетичній системі України аварійного дефіциту електричної потужності, без попереджень та погоджень зі споживачами.

Міненерговугілля для Рівненської області встановило щотижневі ліміти потужності. У випадку, якщо область перевищить споживання електроенергії, у дію введуться графіки аварійних відключень по розпорядженню головного диспетчера об’єднаної електроенергетичної системи України. Тож міська рада звертається до усіх з проханням максимально обмежити споживання електроенергії у години пікових навантажень, а саме: з 08:00 до 11:00 та з 20:00 до 23:00 і без зайвої потреби не використовувати потужні електроприлади. Адже зараз йдеться не про питання особистого комфорту, а про забезпечення надійної роботи енергосистеми нашої держави в цілому.

Просимо також керівників промислових підприємств, установ, організацій, громадян міста обмежити використання електроенергії. При можливості, перевести основне навантаження по використанню електроенергії в нічну зміну, економити всі види енергоресурсів. Для недопущення перенавантаження енергосистеми необхідно забезпечити зниження споживання до встановленого рівня. Рекомендуємо в кожному трудовому колективі призначити наказом керівника, відповідального за енергозбереження. В його обов’язки має входити ведення щоденного обліку електроенергії, проведення необхідних робіт з утеплення приміщень, придбання енергозберігаючих ламп та проведення інших заходів, спрямованих на економію тепла і електроенергії. Принагідно нагадаємо, що при стабільній роботі об’єднаної енергетичної системи 40% електроенергії в Україні генерують АЕС, 50% – виробляють ТЕС, шляхом спалювання газу та вугілля, 10% – гідростанції, вітряні, сонячні та інші. Тож брак газу й зупинка більшості вугільних шахт спричинили дефіцит енергоносіїв і, як наслідок, – електроенергії.

Острозька міська рада,
виконавчий комітет

№44 від 24 жовтня 2014 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 227 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]