Субота

20.04.2019

07:59

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Нова бруківка прикрасила древній Острог
Ми вже неодноразово розповідали про благоустрій   міста. Незважаючи на скрутну економічну ситуацію, тотальні неплатежі, які затримує держказначейство, міська рада продовжує робити наше місто кращим.  

Минулого тижня тривав ремонт тротуару по проспекту Незалежності. Нагадаю, що ще весною біля щойно спорудженого «Торгового дому» було покладено бруківку власниками закладу. Влада міста подбала, щоб подібний ремонт тротуару був здійснений від перехрестя з вулицею Ревкомівською і до згаданого торгового закладу. Пізніше  було викладено бруківку навпроти колишнього приміщення міського відділу земельних ресурсів до в’їзду на територію магазину «Магістр». А тепер тривають ремонтні роботи ділянки, на якій розміщена зупинка з рівненського напряму і в сторону до світлофора. Ці роботи виконує Острозьке комунальне підприємство «Водоканал» за кошти міської ради.

Нещодавно з’явилась нова бруківка в двох місцях у центрі міста. Подбали про це підприємці, які мають свої торгові заклади в районі міні-ринку «Бабусин ряд» та на початку вулиці Татарської. Тож тепер відразу у кількох місцях нова бруківка прикрасила вулиці древнього Острога. І це радує.

– Хочу висловити слова щирої вдячності людям, які не на словах, а на ділі люблять своє місто, – розповідає перший заступник міського голови Віталій Ундір. – Від імені влади міста висловлюю щиру вдячність підприємцям, які відгукнулись на наше прохання і здійснили благоустрій навколо своїх торгових закладів, Це власники: міні-ринку Вікторія Ярощук, торгових кіосків Ігор Трофимчук, Алла Матласевич; приміщень ТзОВ «Меркурій О» по вул. Татарська, 1, Олександр Сахворук. Вважаю, що їх приклад є гідним для наслідування. Ми ведемо переговори з іншими підприємцями, власниками нерухомості в місті, щоб вони здійснили благоустрій своєї території. На жаль, не всі відгукуються на наші прохання, хоча утримання території в задовільному стані (до бордюрного каменю) є обов’язком кожного власника приміщення чи земельної ділянки. Ми розуміємо, що сьогодні зробити такий благоустрій непросто, і тому вдячні людям, які йдуть нам назустріч. Хочу зазначити, що ми будемо і далі продовжувати цю роботу. Сподіваємося на розуміння підприємців, заможних людей міста.

Іван ПАВЛІВ
№45 від 9 листопада 2013 р. Категория: Благоустрій і комунальна сфера | Просмотров: 344 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]