Вівторок

23.04.2019

21:45

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Нова збірка Віктора Гусарова

Цю людину добре знають і в Острозі, хоч більшу частину свого життя він живе й працює у Нетішині. І є добрим товаришем усіх острозьких журналістів. Бо очолює газету – періодичне видання місцевих енергетиків «Перспектива».  

А ще Віктор Гусаров – надзвичайно талановита людина. Недаремно був номінантом багатьох конкурсів: лауреат Всеукраїнського конкурсу «Сонячний скіф» у номінації бардівська пісня, 5-7-го фестивалів імені Володимира Висоцького «Я куплет допою» у Рівному, лауреат премії імені Юхима Сіцінського в галузі історико-краєзнавчої роботи, «Людина року-2010» в Нетішині у сфері творчих досягнень. І це ще далеко не все про нього. Так, він автор краєзнавчого дослідження про людей 30-кілометрової  зони «Енергія єднання» (де згадано чимало знаних острожан) та книги віршів «Средоточие» (1996), Почесний працівник ХАЕС…

І ось нещодавно, в переддень свого 60-річчя, у Нетішинській міській бібліотеці він презентував свою нову збірку з двох частин – «Весна прийде» та «По улице Высоцкого». Просто одна книжечка має… аж дві лицьові обкладинки: на одній – зображено самого автора з гітарою, на протилежній – його старшу доньку. Тобто, дві книжечки – в одній!

Та нам більш важливий її зміст. (До речі, далеко не все талановито написане ввійшло до цих сторінок). У ній – чимало барвистих образів, порівнянь. Ще до виходу збірника деякі твори «розібрали на цитати». Є тут і вінок сонетів, і власне прочитання «Слова о полку Ігоревім», і переклади  українських та болгарських поетів російською мовою.

Вітали автора, читали його твори й свої, дарували виступи юні обдарування, бажали нових творчих знахідок як і самі нетішинці, так і гості, в першу чергу –  острожани. Серед них – Тетяна Захаревич-Левченко, Олександр Шустерук та інші. І – недаремно! Тут, у місті енергетиків, чимало працює колишніх острожан,  дехто – працює в Нетішині, але живе у нашому місті. Та головне – віддруковано збірочку (щоправда, невеличким тиражем – 500 примірників) в нашій Острозькій друкарні. До речі, Віктор Павлович якістю друку задоволений. А от щодо римованих рядків – він і під час презентації їх удосконалював. Що й казати – творча людина!

Олександр ГЛАДУНЕНКО

№15 від 5 квітня 2014 р. Категория: Літературна творчість, книги | Просмотров: 349 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]