Четвер

18.04.2019

19:23

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Новий і модний вид дозвілля

Стимулювання сімейного дозвілля, піднесення рівня і престижу занять фізичною культурою і масовим спортом, пропаганда здорового способу життя та активного відпочинку жителів краю, залучення жителів міст, сіл, селищ до нового і регулярного формату дозвілля – таку мету ставлять перед собою організатори 5 сезону обласної спортивної гри «Сімейні перегони. Три покоління». (Три покоління, бо цього року дозволяється участь в командах дідусів та бабусь. Уявіть лише!!! Скільки спогадів та вражень така пригода може лишити будь-якій сім’ї!!!) 

Острог завжди гідно представлений на сімейно-спортивних заходах. Сім’я Борінових, яка виявила бажання виборювати перемогу для нашого міста цього разу, вже має досвід та пройшла серйозну підготовку до сімейних перегонів, беручи участь в змаганнях минулих років. До хорошого люди звикають швидко, а тому цей вид дозвілля затягує…

 І тур 5 сезону «Сімейних перегонів», що відбувся у м. Здолбунів19 жовтня, подарував учасникам задоволення активного вихідного дня та познайомив з новими естафетами: «Ребус» – змусив напружити не м’язи тіла, а клітини мозку, аби розв’язати ребуси, в яких були зашифровані спортивні слова-терміни; «Гімнастика для всіх» нагадала найкращий спосіб формування талії – обертання обручів навколо неї, причому судді враховували сумарний час обертання обручів усіма членами команди, що давало можливість більш натренованому учаснику витягнути команду, якщо хтось «підкачав»; «Стрибають всі» – це теж була не просто можливість вдосталь настрибатись зі скакалкою, а й, обов’язково, зробити це у свій визначений час та спосіб, а зіб’єшся, розгубишся чи переплутаєш – все – порушення і штраф!!!; «Тріо м’ячів» змусило команду задіяти усі свої здібності – і спритність, і кмітливість, і швидкість, і силу, і згуртованість.

За підсумками гри наша команда здобула почесне друге місце, що дає право участі у подальшій боротьбі. Побажаємо нашим спортсменам успіхів та будемо надалі відстежувати перебіг «Сімейних перегонів. Три покоління».

Ольга ЛОЗЮК,
головний спеціаліст відділу з питань сім’ї, молоді та спорту виконкому міськ­ради

№44 від 24 жовтня 2014 р. Категория: Фізкультура і спорт | Просмотров: 219 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]