П'ятниця

26.04.2019

17:20

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Новий рік з новим дахом
У минулому номері газети ми повідомляли про надзвичайну подію, яка сталася у місті – обвал даху у будинку по проспекту Незалежності, 2. Тож цього тижня газета поцікавилась ходом ремонтно-відновлювальних робіт.  

Нагадаємо, що відновлення покрівлі ведеться на площі 100 кв. м. Бригада Острозької філії «Форвард +» під керівництвом бригадира Дмитра Матвійчука почала працювати у четвер, 20 грудня. Аби встигнути якнайшвидше відновити покрівлю, працювали навіть в неділю.

– Починаємо роботу як тільки розвиднілось і до темна, – розповів Дмитро Іванович. – Матеріали підвозили вчасно, сьогодні (понеділок) мають підвезти шифер і тоді вже будемо накривати. Будинок старий і якщо одразу б не приступили до робіт, сніг, який падав би на залишки даху, пішов би водою по стінах. Звичайно, в таку погоду працювати важко. Але дякуючи міському голові, жителям маємо чай, каву, солодощі до них, маємо змогу переодягнутись в теплі. Ми розуміємо, що треба залагодити авральну ситуацію і зробимо так, щоб на новий рік в будинку вже був новий дах.

Як розповіли мешканці будинку, незручностей, пов’язаних з обвалом, вони не відчувають: холодніше там не стало. Кажуть, що будинок сам по собі старий, увесь в тріщинах і стіни такі, що навіть розмови сусідів чути. Він потребує капітального ремонту. Будівельників жителі будинку розподілили по своїх квартирах, щоб зранку і після закінчення роботи вони переодягалися в теплі, зігрівались чаєм. Своїх коштів на відновлювальні роботи даху вони не здавали – усе взяла на себе міська влада.

Міська рада, виконавчий комітет висловлюють вдячність за розуміння і допомогу у відновленні даху директору фірми «Форвард +» Юрчуку Василю Григоровичу, приватним підприємцям Максимчуку Вячеславу Миколайовичу, Хохлічу Василю Миколайовичу та мешканцям будинку за обігрів і моральну підтримку будівельників.

Олена ТОЛОЧИК
Категория: Благоустрій і комунальна сфера | Просмотров: 248 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]