Понеділок

22.04.2019

03:13

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Новини міської ради

Шановні острожани, християни західного обряду!

Сердечно вітаю вас із Різдвом Христовим!

Ця прекрасна, улюблена з дитинства пора має особливу ауру, бо з давніх-давен пов’язана в народі з очікуванням дива, чогось нового, незвіданого, казкового. Новий рік завжди приносить нові сподівання на краще, а свято Різдва Христового нагадує про велику надію людства на спасіння.

У ці дні всі ми ще раз осмислюємо велич свята, згадуємо події року, що минає, аналізуючи помилки й радіючи перемогам, вчимося глибокій християнській моралі.

Зичу всім віруючим Римсько-католицької церкви міцного здоров’я, добра, благополуччя, миру та спокою. Нехай ваші праведні труди на благо Церкви та України будуть завжди осяяні Божим благословенням!

Христос народився, славімо Його!

З повагою міський голова Олександр ШИКЕР

 

Шановні працівники та ветерани органів внутрішніх справ!

Прийміть щирі та сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня міліції України!

Нині ми переживаємо надзвичайно складний час, коли незалежність України, її територіальна цілісність, безпека і життя людей, знаходяться під великою загрозою. Але не зважаючи ні на що, місія захисників правопорядку в усі часи була позначена іскрою добра та вірою співвітчизників в утвердження верховенства закону у нашій державі. Професійний обов’язок кожного міліціонера незалежно від звання і посади – бути надійним захисником прав та свобод людини. Впевнений, що й надалі в боротьбі за свободу зростатиме авторитет міліції, що ви робитимете все від вас залежне для зміцнення громадського порядку, захисту конституційних прав громадян.

Зичу всім співробітникам міліції миру, міцного здоров’я, витримки, спокійних чергувань, особистого щастя, розуміння, душевної теплоти та любові від близьких людей. Щасти вам!

 

Шановні енергетики!

Від щирого серця вітаю вас із професійним святом!

Як і вся країна, енергетична галузь сьогодні переживає скрутні часи. Через війну, розв’язану ворогами України гостро бракує якісного вугілля для роботи теплових електростанцій. Брак енергетичних потужностей викликає незадоволення громадян. Та я вірю, що незабаром все налагодиться, і енергетична галузь, як і все народне господарство, запрацюють на повну потужність. Адже сьогодні неможливо уявити наше життя, розвиток будь-якої галузі народного господарства без електричної енергії, яку ви своєю наполегливою працею доносите до кожної людини, кожного жителя міста.­ ­

Переоцінити значення енергетики для повноцінної життєдіяльності нашої держави важко. Від чіткої роботи кожного учасника енергетичного процесу, залежить надійне забезпечення електричною енергією наших споживачів, а відтак – розвиток економіки та повноцінне життя українського суспільства.

Бажаю вам миру, міцного здоров’я, щастя, успіхів у трудовій діяльності та здійснення всіх задумів і планів.

 

Шановні працівники архівних установ!

Вітаю вас з професійним святом! Збираючи документи, ви виконуєте важливу суспільно значущу справу. Адже покликані берегти свідчення історичної пам’яті українського народу, єднати її нерозривним зв’язком з сьогоденням і майбуттям.

Вашим розумом і стараннями формується потужний інформаційний ресурс, який дає можливість широкому загалу наших краян поповнити знання про свій народ і пройдений ним шлях, відчути подих героїчної минувшини, відкрити маловідомі її сторінки.

Переконаний, що ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії, сумлінно служитимете обраній справі. Зичу вам міцного здоров’я, щастя, добра і нових успіхів у творчому пошуку. Нехай злагода і достаток панують у ваших родинах.

Міський голова           Олександр ШИКЕР

 

 

Вносили зміни в бюджет, програми та звернулися до уряду

У п’ятницю, 12 грудня, відбулася позачергова сесія Острозької міської ради. На відміну від минулих позачергових сесій міськради, було розглянуто аж 6 питань. Вони стосувалися бюджету міста, затверджених раніше програм, та звернення до уряду стосовно відімкнення електроенергії в місті.

На засідання прибуло 17 депутатів. Після виконання Державного гімну головуючий на сесії – міський голова Олександр Шикер – повідомив, що на засідання запрошувалися: народний депутат України Юрій Вознюк, начальник Острозького РЕМу Олександр Янчишин, але вони з поважних причин не прибули. З тих, хто запрошувався, були присутніми директори комунальних підприємств міста, заступники міського голови, керівники відділів міськвиконкому. Спостерігали за роботою депутатів заступник голови громадської ради Вадим Бондарчук та журналіст Інтернет-видання «Все» Олексій Кривошеєв.

При обговоренні порядку денного депутат Борис Гловацький запропонував розглянути питання Про затвердження у новій редакції додатку до рішення Острозь­кої міської ради від 28 березня 2014 р. № 607 Про затвердження заходів на 2014 рік до Програми реформуван­ня­ і розвитку житлово-комунального гос­по­дарства міста на 2009 – 2014 рік і Про­ внесення змін в додаток до рішення Ост­розької міської ради 27 червня 2014 р. № 640 Про міську програму розвитку вулиць і доріг комунальної власності міста на 2014 – 2017 роки. Він також проінформував, що ці питання пройшли розгляд на постійних комісіях міськради і просив розглянути їх на сесії.

Після представлення питань тими, хто їх готував, повідомлень голів та членів профільних комісій про їх розгляд на засіданнях, короткого обговорення, під час якого вносилися доповнення, уточнення, задавались питання та відповіді, депутати одноголосно голосували, затверджували запропоновані проекти рішення. Були розглянуті такі питання: Про внесення змін до міського бюджету на 2014 рік; Про порядок фінансування видатків з міського бюджету в І кварталі 2015 року; Про звернення депутатів Острозької міської ради до Кабінету Міністрів України щодо заборони відключення електропостачання в місті Острозі у зв’язку із входженням території до 30-кілометрової зони спостереження ХАЕС (публікується нижче); Про внесення змін до статуту Острозького комунального підприємства «Теплоенергія», а також по двох додаткових, які були запропоновані під час обговорення плану роботи сесії. Під час обговорення питань виступали депутати Борис Гловацький, Сергій Іщук, Василь Миронюк, Григорій Аршинов, Юрій Олексійчук, Микола Добровольський, Олександр Корнійчук.

У заключній частині сесії секретар міської ради Микола Добровольський оголосив про засідання депутатських комісій. Заступник міського голови Ольга Логвін говорила про соціальну ініціативу, яку оголосила наша газета, і закликала депутатів міськради підтримати починання. Підтримав Ольгу Андріївну депутат Олександр Корнійчук. Заступник міського голови Анатолій Лисий оприлюднив графік можливих відключень електроенергії в Острозі, який ми публікували в минулому номері нашої газети. Відмінність лише у тому, що в непарні дні можуть бути відімкнені від електроенергії Нове місто і вся ліва сторона міста (район Бельмажа), в парні – район вулиці Городище і центр Острога. На цьому позачергова сесія міськради завершила свою роботу.

Іван ГЛУШМАН

 

Звернення депутатів Острозької міської ради до Кабінету Міністрів України

У вересні поточного року в ЗМІ з’явилася інформація, що Міністерство енергетики та вугільної промисловості направило обласним енергопостачальним компаніям повідомлення про можливе тимчасове припинення електропостачання населення, як це було в 90-х роках минулого століття. Причиною цього є виникнення дефіциту потужностей в об’єднаній енергосистемі України.

Станом на 1 жовтня, за інформацією міністра енергетики та вугільної промисловості України, у відключеннях електроенергії немає необхідності. Тим часом ПАТ «Рівнеобленерго» опублікувало  графік можливих планових відключень. Також у його повідомленні зазначається, що підприємство отримало розпорядження від Державного підприємства «Національна енергокомпанія України «НЕК Укренерго» про застосування графіків відключень в Україні. Такий графік затверджено також в Острозькому районі електромереж ПАТ «Рівнеобленерго». Графіки вводяться в дію протягом 10-15 хвилин після розпорядження головного диспетчера електроенергетичної системи України. Тривалість та обсяги відключень електроенергії регламентуються головним диспетчером електроенергетичної системи України.

Для Рівненщини, а особливо для міста Острога, така ситуація є недопустимою як для регіону, де фактично знаходиться дві атомних електростанції: РАЕС – у місті Кузнецовську і ХАЕС – за кілька кілометрів від міста Острога.

Це явище викликає справедливі нарікання мешканців міста та нагнітання соціальної напруги, призводить до порушення режимів теплопостачання, роботи виробничих і промислових об`єктів та нормального функціонування спеціалізованих навчальних, медичних і соціальних закладів.

А також нагадуємо, що у 2014 році Кабінет Міністрів України не прийняв Постанову «Про затвердження Порядку та умов надання субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на організацію заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження» і вимагаємо передбачити їх в бюджеті на 2015 рік та припинити відключення електропостачання від населених пунктів, які входять до 30-ти кілометрової зони спостереження атомних станцій.

 

Схвалено рішенням міської ради від 12 грудня 2014 року № 703

Розпорядження Острозького міського голови
Про скликання чергової шістдесят третьої та підготовку чергової
шістдесят четвертої сесій Острозької міської ради від 17 грудня 2014 року № 124-р

Відповідно до п. 8, п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про доступ до публічної інформації», Регламенту Острозької міської ради:

1. Скликати чергову шістдесят третю сесію Острозької міської ради 26 грудня 2014 року в залі засідань Острозької міської ради за адресою: вул. Героїв Майдану, 2. Початок реєстрації о 9 год. 30 хв. Початок засідання о 10.00 год.

2. До порядку денного чергової шістдесят третьої сесії Острозької міської ради внести наступні питання:

2.1. Про затвердження порядку денного шістдесят третьої сесії Острозької міської ради.

2.2. Про затвердження плану роботи міської ради на перше півріччя 2015 року.

2.3. Про розгляд заяв громадян, клопотань підприємств, установ, організацій про вилучення та надання земельних ділянок.

2.4. Про Програму економічного та соціального розвитку міста Острога на 2015 рік.

2.5. Про затвердження переліку земельних ділянок та прав на них, які відібрані для продажу на земельних аукціонах у 2014 році.

2.6. Про надання дозволу на передачу з балансу Острозького комунального підприємства «Водоканал» на баланс Острозької міської ради адміністративної будівлі за адресою: м. Острог, вул. Кривоноса, 32.

2.7. Про надання дозволу Острозькому комунальному підприємству «Водоканал» на списання вантажного фургону УАЗ-3962.

2.8. Про надання дозволу Острозькому комунальному підприємству «Теплоенергія» на реалізацію котла КСВ 1,0 «ВК-22» з пальником.

2.9. Про відчуження легкового­ автомобіля марки ВАЗ 21070 ХТА 031793806, що є власністю територіальної громади міста та обліковується на балансі Острозької міської ради.

2.10. Про звільнення Л. В. Ярмолюк від плати за перебування в дошкільному навчальному закладі № 2 «Веселка» її доньки Є. С. Ярмолюк.

2.11. Про міську програму військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних Силах України на 2015 рік.

2.12. Подання депутатських запитів.

2.13. Різне.

3. Організаційному відділу міськвиконкому передати дане розпорядження для оприлюднення на офіційному сайті Острозької міської ради та в газеті «Замкова гора».

4. З метою попереднього ознайомлення з матеріалами чергової шістдесят третьої сесії Острозької міської ради, депутатам Острозької міської ради отримати матеріали сесії 22 грудня 2014 року в організаційному відділі міськвиконкому.

5. Управлінням та відділам виконавчого комітету Острозької міської ради при поданні проектів рішень на розгляд шістдесят четвертої сесії Острозької міської ради керуватися Законом України «Про доступ до публічної інформації».

6. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Міський голова Олександр ШИКЕР

 

 

Найбільша увага – питанням соціального захисту

У вівторок, 16 грудня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Острозької міської ради. Розглядались важливі питання його роботи, а також щодо соціального захисту мешканців міста, квартирного обліку, приймались рішення щодо заяв громадян, підприємств, установ і організацій.

Після оголошення про кворум, запрошених, міський голова Олександр Шикер сердечно привітав із Днем народження, яка саме того дня його відзначала, члена виконкому, заступника міського голови Ольгу Логвін та вручив їй квіти й подарунок.

До плану роботи, який ми друкували в № 51 від 13 грудня, було внесено додаткові питання, які стосувалися присвоєння поштової адреси об’єктам у місті, надання містобудівних умов на забудову земельної ділянки та два – щодо надання неповнолітнім статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

Після представлення питань тими, хто їх готував, ознайомлення з поданими документами, короткого обговорення оперативно були прийняті рішення по всіх 10 питаннях порядку денного.

№52 від 20 грудня 2014 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 297 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]