Понеділок

20.05.2019

00:14

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Новини міської ради

Прийняли позитивне рішення
 

У вівторок, 19 травня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Острозької міської ради. Розглядались питання щодо бюджету міста, роботи комунальних підприємств, міськвиконкому, заяви громадян та ін.

Після повідомлення про кворум, запрошених (були присутні директор ТзОВ «Універсалбуд» В’ячеслав Драчук, директор товариства «Технобудпро» Олександр Гуцарук, представник забудовника «Карпатський» Сергій Іщук, члени ініціативної групи жителів вул. Луцької), головуючий – міський голова Олександр Шикер – запропонував розглянути, крім 6 основних питань порядку денного, ще 5 додаткових. Жодних заперечень в членів міського уряду не було і вони одноголосно затвердили план роботи.

Звіт щодо виконання міського бюджету за І квартал 2015 року пред­ставила начальник фінансового управління Тетяна Мацун. Начальник відділу з питань сім’ї, молоді та спорту Ірина Волянюк говорила про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей міста в 2015 році. Аналізував підсумки роботи комунальних підприємств, установ, організацій міста в осінньо-зимовий період 2014 – 2015 років та завдання щодо підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2015 – 2016 років заступник міського голови Іван Ткачук. Начальник відділу економіки, торгівлі та побутового обслуговування населення Галина Загородня звітувала про свою роботу. Керуючий справами міськвиконкому Леонід Сніщук запропонував затвердити оперативний план роботи виконкому Острозької міської ради на червень. Також було знято з контролю ряд рішень виконавчого комітету, які представила в. о. начальника загального відділу Лілія Хоменчук. По всіх основних питаннях порядку денного члени міськвиконкому після короткого обговорення, доповнень, уточнень, запитань-відповідей одноголосно приймали рішення.

Під час розгляду заяв громадян та підприємств, де розглядали питання про присвоєння поштових адрес квартирам, надання дозволу на знесення старого аварійного будинку, зняття статусу «службова» з квартири, а також надання містобудівних умов та обмежень на забудову гаражів, рішення також приймалися одностайно. Аналогічно по одній із заяв матеріали були відправлені на доопрацювання.

Також оперативно було розглянуто 4 із 5 додаткових питань. В. о. начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення і мобілізаційної роботи Леонід Степанюк представляв два з них – Про план основних заходів цивільного захисту міста Острога на 2015 рік та Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Острозької міської ради від 17 березня 2015 року № 37 «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у квітні – травні, жовтні – листопаді 2015 року». Начальник служби у справах дітей Галина Ковальчук доповідала по питанню про надання дозволу на укладення договору купівлі-продажу земельної ділянки, а Оксана Митрофанова про взяття на квартирний облік сім’ї загиблого воїна АТО.

Найдовше і найактивніше обговорювалося останнє питання – Про надання вихідних даних для забудови земельної ділянки по вул. Луцькій, 15. Нагадаю, що його на позачерговому засіданні міськвиконкому 8 травня відклали. Цього разу після виступу представника проектної організації та забудовника, їх відповідей на запитання членів міськвиконкому та запрошених, ознайомлення із проектом, внесення пропозицій, дискусії було прийняте позитивне рішення. На цьому засідання виконавчого комітету Острозької міської ради було завершено. 

Всеволод МОТОРНИЙ

 

Порушуєш правила – плати більше

У вівторок, 19 травня, у залі засідань міської ради за участю міського голови Олександра Шикера, представників правоохоронних органів, конт­ролюючих служб, власників та керівників ринків, торгівельних закладів, представників депутатської тимчасової контрольної комісії відбулась нарада з розгляду питань стихійної торгівлі на території Острога відбулась нарада.

Впродовж півтори години присутні жваво спілкувалися, навіть сперечалися, інколи звучали звинувачення, але в цілому висловлювалися різні варіанти вирішення складного питання. Адміністрації ТОВ «Явір-95» вказано на необхідність здійснити планування та облаштування додаткових торгівельних місць на власній земельній ділянці для максимального задіяння в торгівельний процес вільних територій, в т. ч. звільнивши їх від паркування приватного транспорту продавців поруч із торговими місцями.

Нагадаю, що впродовж кількох років торгівля на вулицях Яворницького та Островського перетворилася, по суті, на конфлікт торгівців, з одного боку, і жителів будинків та власників стаціонарних точок, з другого боку. Міська рада, виконавчий комітет намагаються розв’язати проблему, але наражаються на протидію підприємців, які ні за яких умов не хочуть торгувати на ринку, бо їм, мовляв, не вигідно там розміщувати свої товари.

В цілому нарада пройшла конструктивно. За її наслідками буде підготовлено проект рішення, який розгляне на своєму засіданні виконавчий комітет Острозької міської ради. Мені найбільше сподобалась пропозиція, я би сказав радикальна, що необхідно дозволити торгівлю на вулиці Яворницького, але треба брати вищу плату за місце. Можливо, тоді вдасться примусити порушників правил працювати в цивілізованих рамках.

Віктор ХЛУС

№ 21 від 23 травня 2015 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 252 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]