П'ятниця

24.05.2019

16:03

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Обговорили бюджет та благоустрій
У середу міський голова Олександр Шикер провів нараду з керівниками підприємств, організацій та установ міста з актуальних питань його життєдіяльності.

Першим питанням наради була сплата місцевих податків і зборів, наповнення дохідної частини міського бюджету, про що інформував перший заступник міського голови В. Ундір. Він ще раз нагадав, що бюджет недоотримує власні надходження і їх левова частка – 94% – податок з доходів фізичних осіб (ПДФО). Зменшення кількості юридичних осіб – платників податків за останні роки стало причиною зменшення надходжень в бюджет. Якщо в 2010 р. це було перекрито коштами від сплати єдиного податку, то із введенням в дію нового Податкового і Бюджетного кодексу в минулому році ситуація погіршилась. Адже єдиний податок тепер іде у бюджет розвитку. Крім цього, багато підприємств, що знаходяться на території міста та здійснюють тут свою діяльність, сплачують ПДФО не до міського бюджету.

– Ми зверталися за роз’ясненнями в обласну ДПА і отримали чіткі відповіді: усі юридичні особи та їхні відокремлені підрозділи мають сплачувати податки за місцем свого знаходження, – пояснив Віталій Олександрович. – На сьогодні прослідковується тенденція і до зменшення надходження ПДФО у міську скарбницю у зв’язку із зменшенням фонду оплати праці окремих підприємств, установ. Їх керівникам ми розіслали листи з проханням повідомити цьогорічні цифри по фонду оплати праці і якщо є недофінансування по можливості допомогти на рівні області. Приклад – позитивне вирішення проблеми перенесення санстанції в Гощу. Проведена міським головою робота на рівні області дала змогу не забирати з міста ще одного платника податків. Аналогічна ситуація з Ощадбанком, який у минулому році перестав бути наповнювачем міської казни, а вже в цьому році знову наш бюджетонаповнювач. Для того, щоб допомогти підприємствам, установам, організаціям, де назрівають проблеми з фінансуванням, ми і звертаємось до вас заздалегідь аби ці проблеми не проявилися в кінці року. Можливо міській владі на рівні обласної ради, облдержадміністрації вдасться зробити те, що керівникам на місці не під силу.

Про благоустрій міста, проведення щорічної акції «За чисте довкілля» інформувала начальник міської інспекції з благоустрою Марія Журик, яка нагадала про графіки об’їзду машин із вивезення сміття, штрафи за недотримання санітарних вимог, необхідність проведення озеленення територій і прибирання до Великодня.

Начальник управління праці і соцзахисту населення Валерій Алейніков інформував про порядок припинення виплати допомог на дітей по досягненню 3-річного віку, якщо жінка достроково виходить на роботу.

Олена ТОЛОЧИК
Просмотров: 285 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]