Четвер

25.04.2019

01:10

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Обговорили нагальні питання роботи освітян

Засідання колегії відділу освіти виконкому Острозької міської ради відбулося 25 лютого під головуванням заступника начальника відділу освіти Ігоря Кравчука. У засіданні взяли участь члени колегії, працівники відділу освіти виконкому Острозької міської ради.  

Було заслухано питання Про хід виконання рішень засідання колегії відділу освіти від 24 грудня 2013 року (доповідач – методист методичного кабінету відділу освіти Наталія Рачук); Про стан роботи у відділі освіти виконкому Острозької міської ради та у підвідомчих навчальних закладах щодо звернень громадян (юрисконсульт відділу освіти Ірина Петрашова); Про стан правовиховної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах міста (методист методичного кабінету відділу освіти Ірина Юрчук); Звіт директора Острозької дитячо-юнацької спортивної школи щодо реалізації повноважень в галузі дошкільної освіти (директор закладу Олександр Гарасевич); Про дотримання вимог законодавства щодо організації цивільного захисту у навчальних закладах міста (заступник начальника відділу освіти Ігор Кравчук).

Після обговорення виступів колегія прийняла відповідні рішення.

Принагідно хочу повідомити, що на 11 березня запланована нарада з керівниками навчальних закладів міста. На ній будуть розглядатися питання Про результати вивчення стану організації навчально-виховного процесу з світової літератури та російської мови; Про результати вивчення стану організації навчально-виховного процесу з біології та природознавства з наданням методичної допомоги; Про стан організації курсової підготовки та атестації педагогічних працівників міста; Про стан навчання і виховання фізики у загальноосвітніх навчальних закладах міста.

Нарада з керівниками навчальних закладів відбудеться на базі відділу освіти виконкому Острозької міської ради. Запрошуються керівники, заступники керівників навчальних закладів міста.

Наталія РАЧУК, методист методичного кабінету міського відділу освіти

№10 від 1 березня 2014 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 212 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]