П'ятниця

26.04.2019

17:33

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Обіймайтеся на здоров’я!
Міжнародний день обіймів у всьому світі відзначають 21 січня. Це свято було засноване у США в 1986 році. З Америки воно швидко «перекочувало» в інші країни світу. Автора такого незвичного свята досі не знайшли, але кажуть, що його придумали студенти в знак зданим іспитам і сесії.

Під час дружніх обіймів люди обмінюються позитивною енергією. А вчені навіть з'ясували, що для повного щастя кожен повинен обійматися, принаймні, 8 разів у день. Адже під час дружніх обіймів люди обмінюються душевним теплом. На думку італійського професора медицини Вінченцо Маріньяно обійми є еліксиром життя. Саме ці емоційні прояви не лише зміцнюють здоров'я, але й продовжують життя. Психологи вважають, що люди, які люблять обійматися, прагнуть відчуття безпеки, комфорту і любові. Цьогоріч організаторами такого дивного, на перший погляд, дійства в НаУ «Острозька академія» були представники групи Д-11 факультету політико-інформаційного менеджменту. Свято ми вирішили відзначити, щоб не зраджувати добрій традиції, яка декілька років поспіль існує в академії.

В цей день ми обіймалися з тими, кому хотілося подарувати частинку свого душевного тепла та позитивного настрою. В академії панувала дружня, невимушена і весела атмосфера. Перед тим, звичайно, запитували дозволу, чи можна обійнятися. Після теплих і дружніх обіймів дарували цукерку. Все просто і невимушено, радісно і приємно. Приємно те, що настрій після обіймів значно покращувався, не дивлячись на усі негаразди, які були перед цим.

День обіймів один раз у рік. Якщо ви бажаєте підвищити гемоглобін та імунітет, стимулювати нервову систему, поліпшити самопочуття і просто отримувати задоволення від життя – обіймайтеся! Або ж при зустрічі даруйте один одному просто усмішку: щиру, приємну і доброзичливу. Цього нам усім так не вистачає!

Ілона ВЕРУЦЬКА, студентка групи Д-11 факультету політико-інформаційного менеджменту НаУ «Острозька академія»
Просмотров: 326 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]