Понеділок

22.04.2019

03:18

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Обираючи шлях правоохоронця
Професію охоронця правопорядку обирають люди, яким притаманні підвищені почуття справедливості та відповідальності, у кого потяг до романтики поєднується з мужністю і честю. Без спеціальних знань боротися із злочинністю неможливо, а тому фахівців у цій галузі готують навчальні заклади системи МВС України.

Саме в них готуються висококваліфіковані кадри працівників карного розшуку, слідчих та експертів-криміналістів, співробітників у сфері боротьби з економічною злочинністю, фахівців для підрозділів міліції громадської безпеки. Поряд з юридичними дисциплінами курсанти освоюють спеціальну підготовку, фінанси та кредит, облік та аудит, інформаційні системи, психологію тощо.

У 2012 році прийом вступників на навчання до вищих навчальних закладів МВС України для підготовки фахівців за напрямами освітньо-кваліфікаційного рівня "бакалавр” буде здійснюватися на базі повної загальної середньої освіти за конкурсом пред’явлених сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти з української мови та літератури, історії України (іноземної мови – до Національної академії внутрішніх справ), а також за результатами оцінки рівня фізичної підготовки та співбесіди щодо готовності до навчання та проходження служби в органах внутрішніх справ, які проводитимуться предметними екзаменаційними комісіями ВНЗ МВС. Разом з тим повідомляємо, що право брати участь у конкурсі за результатами зовнішнього незалежного оцінювання або за результатами вступних екзаменів з конкурсних предметів у вищому навчальному закладі за їх вибором мають особи, які здобули повну загальну середню освіту у 2007 році і раніше, а також громадяни України, звільнені зі строкової військової служби в рік вступу до вищого навчального закладу.

Просимо вступників, які виявили бажання навчатися у ВНЗ МВС, звернути увагу на необхідність своєчасної реєстрації в Українському центрі оцінювання якості освіти з метою проходження тестування у зазначені терміни.

Острозьким МВ УМВС України в Рівненській області вже розпочато роботу по відбору кандидатів для направлення в 2012 році на денну форму навчання до вищих навчальних закладів системи МВС України (Національна академія внутрішніх справ, Львівський державний університет внутрішніх справ, Харківський національний університет внутрішніх справ, Луганський державний університет внутрішніх справ, Одеський державний університет внутрішніх справ, Академія внутрішніх військ МВС, Національний університет "Юридична академія ім. Ярослава Мудрого”, Національний університет "Одеська юридична академія”). Тож тим, хто вирішив здобувати професію захисника правопорядку, вже зараз необхідно звертатися в міський відділ міліції за адресою: м. Острог, проспект Незалежності, 89 (каб.№5); тел. 2-00-36.

Тетяна ГУЛЬЧУК, заступник начальника Острозького МВ УМВС України в Рівненській області, майор міліції
Просмотров: 257 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]