Субота

20.04.2019

20:10

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Обласна організація Соціалістичної партії України добровільно припинила своє існування
Двадцять сьомого січня в м. Рівне відбулося спільне засідання обласних організацій партії «Об’єднані ліві і селяни» та Соціалістичної партій України. Оголосивши саморозпуск, обласна організація Соціалістичної партій України влилася до лав партії "Об’єднані ліві і селяни". Рішення про об’єднання було прийнято на обласній конференції, його підтримала переважна більшість районних та міських партійних осередків.

На конференції був обраний склад обласної ради партії, виконкому та ревізійної комісії. В роботі конференції взяли участь голова партії «Об’єднані ліві і селяни» Станіслав Ніколаєнко, член Політвиконкому Олександр Баранівський. Головою обласної організації партії "Об’єднані ліві і селяни" одноголосно обрано тепер вже екс-першого секретаря обкому соцпартії Леонтія Самчука. Вихід зі складу соціалістів під лідерством Олександра Мороза, його колишні соратники назвали єдино правильним кроком. Пояснюючи це тим, що обласна парторганізація вичерпала всі наявні можливості впливу на керівництво СПУ з питань зміцнення лівого руху в Україні.

Станіслав Ніколаєнко, голова партії "Об'єднані ліві і селяни": "«Об’єднані ліві» – це європейська соціал-демократична партія нового типу, орієнтована на соціальний розвиток України. України без олігархів і жебраків. Те, що у Рівному відбулася знаменна подія об’єднання лівих сил і обласна парторганізація буде нараховувати 5,5 тисяч осіб, це є позитив і сигнал для всієї країни. Цим кроком Рівненська обласна організація соцпартії сьогодні показала приклад всій Україні. Якщо верхівка не хоче об’єднуватися, то це можуть зробити без неї. І те, що обласна організація соцпартії припинила свою діяльність і об’єдналася з партією «Об’єднаних» – це є свідчення того, що люди розуміють, що відбувається в Україні".

Леонтій Самчук, голова РОО партії "Об’єднані ліві і селяни": "Треба по районах і містах провести об’єднання. Вирішити організаційні питання. А після цього будемо працювати на імідж «Об’єднаних лівих і селян». Якщо брати Статут і програму «Об’єднаних лівих і селян» і соціалістів, то вони перегукуються. Свою нішу у політиці України ми обов’язково займемо. Осередки партії є у всіх районах і містах області, більше 300 осіб є депутатами рад різних рівнів".

«Об’єднані ліві і селяни» Рівненщини взяли курс на соціальний захист населення, відродження поліського села, підтримку чорнобильців, соціальний розвиток краю.

Лівоцентристські партії "Справедливість”, "Народна влада”, "Відродження села”, Українська селянська демократична партія та "Всеукраїнський патріотичний союз” 17 грудня 2011 року об’єдналися в партію "Об’єднані ліві і селяни”. Новостворену партію очолив лідер "Справедливості” Станіслав Ніколаєнко. Ідеологічною основою партії є Стокгольмська Декларація Соцінтерну (1989 р.). Її ключові речі – це демократія, свобода, справедливість і солідарність. Об’єднавчий з’їзд прийняв програмну Заяву «За єдність і благополуччя українського народу, справедливість і рівність!». Найперше, йдеться про збереження єдності народу, недопущення його розколу. Партія виступає за благополуччя українців на основі соціальної справедливості та рівності. Гаслом виборчої кампанії може бути вираз: «За справедливу Україну без олігархів і злидарів!».

Просмотров: 368 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]