Середа

24.04.2019

14:52

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Обласний етап гри відбувся в Острозі

У приміщенні спортивної зали Острозького НВК «Школа І-ІІІ ст. – гімназія», в неділю, 16 лютого, відбувся третій етап IV туру обласної спортивної гри «Сімейні перегони. Еко­стадіон». Господарі – дві команди, які представляли місто і район, виявились «гостинними», пропустивши вперед гостей з Корця.  

Під час відкриття змагань команди привітала, побажала успішних стартів, перемог, задоволення від рухової активності заступник міського голови Ольга Логвін. Задали спортивний тон сімейним перегонам, показали свою високу високу майстерність турнікмени нашого міста. Присутні, дивуючись їх вмінню виконувати надважкі карколомні вправи на перекладині та підлозі, палко аплодували хлопцям.
А потім, після знайомства із суддівською бригадою, регламентом змагань стартувала гра. Традиційно у її програмі було чотири види змагань. Першим був інтелектуальний конкурс «Знавці туризму», де необхідно було обрати правильну відповідь на 23 складні запитання із чотирьох запропонованих варіантів, які стосувалися здорового способу життя, олімпіад та ін. У цьому виді гри перше місце вибороли представники нашого міста – родина Борінових (батько – Володимир Миколайович, мати – Ірина Миколаївна та діти – Максим і Юлія). На жаль, це було їх єдине перше місце.
Другим номером програми була естафета «Біатлон». Кожен учасник стартував на пластмасових мінілижах. На старті першому учаснику їх видали судді, а потім він їх передавав наступному члену команди, здолавши дистанцію. Рухатись необхідно було між «воротами» до лінії, із-за меж якої необхідно було влучити м’ячиком у пластмасову биту. Якщо пощастило збити її, то від загального часу судді відмінусовували 5 секунд. У випадку, якщо хтось порушив правила, наприклад, заступив на лінію, «не вписався» у ворота – додавався штрафний час. У цьому виді перемогла сім’я із Корецького району, яка, хоч і не влучила у ціль, але й штрафного часу не мала.
Під час естафети «Хокей» кожен член команди, ведучи ключкою маленький м’ячик, мав між «воротами» здолати запропоновану дистанцію. Аналогічно, за порушення правил судді нараховували додаткові штрафні секунди. На відміну від попередньої естафети, тут не було «призового» часу. Найвправнішими хокеїстами виявилась сім’я із Острозького району, яка випередила своїх суперників аж на 23 секунди. На жаль, сім’ї Борінових не вистачило 4 секунди, щоб перегнати родину із Корця – завадили «зароблених» 5 штрафних секунд.
Доля загального першого місця вирішувалась у заключній естафеті «Бобслей». Віктор Обуховський із Хорова дуже швидко перевіз свою команду на протилежний бік спортивної зали на скейтборді. Однак 40 штрафних секунд, які «заробила» сім’я, відкинули її аж на третє місце. Другими фінішували острожани. Перемогла у цьому виді програми і загалом у змаганнях родина Шувалових із Корця. Це дало їм право змагатися з переможцями інших зон області за призи. Другою у загальному заліку фінішували представники Острозького району, острожани – треті. Кубки, медалі та грамоти командам вручали заступник міського голови Ольга Логвін, головний суддя Олександр Гарасевич, представник обласної організації «Спорт для усіх» Андрій Процюк.
Організатори змагань – відділ з питань сім’ї, молоді та спорту виконкому Острозької міської ради та обласна організація «Спорт для усіх» – висловлюють подяку дирекції Острозького НВК «Школа І-ІІІ ст. – гімназія» за надане приміщення та інвентар для проведення «Сімейних перегонів».

Іван ПАВЛІВ

№9 від 22 лютого 2014 р. Категория: Фізкультура і спорт | Просмотров: 271 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]