Субота

20.04.2019

19:15

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Обрали Гальшку року

Черговий конкурс краси та інтелекту «Гальшка року-2013» відбувся в Острозькій академії 27 березня. Чому 2013, а не 2014? Бо мав відбуватись ще на початку навчального року, і був перенесений через спершу революційні, а потім трагічні події в Україні.  

Гуманітарний факультет представляла Олеся Ткаченко, Ольга Єрикалова – Інститут права імені І. Малиновського, Олеся Левицька – економічний. Від факультетів міжнародних відносин, політико-інформаційного менеджменту та романо-германських мов учасницями були відповідно Оксана Різанович, Тетяна Маянцева та Юлія Костровська. Традиційно дівчата змагалися за перемогу в чотирьох конкурсах: «Представлення», яке включало у себе презентацію суспільно корисного проекту, «Один день із життя Гальшки», «Талант» та «Заповіт Гальшки Острозької».

Можна лише уявити, як складно було цього року об’єктивно оцінити учасниць, тому  й відрив у балах був між всіма ними мінімальний. Якщо одна презентувала кращий суспільний проект, то інша дивувала глядачів своїми талантами. Отож, за підсумками конкурсу Олеся Ткаченко отримала титул «Панна Талант», Ольга Єрикалова – «Панна Грація», Олеся Левицька – «Панна Елегантність», Оксана Різанович – «Панна Екстравагантність» і Тетяна Маянцева – «Панна Артистичність». Остання виборола також прихильність аудиторії у номінації «Глядацькі симпатії». Почесну перемогу в конкурсі «Гальшка року-2013» здобула Юлія Костровська.

До привітань долучився Рівненський видавничий дім «ОГО». На сайті цього ЗМІ провели Інтернет-голосування «Гальшка-ОГО». Переможницею читачі визнали Ольгу Єрикалову, яка отримала приз та диплом від видавництва. Спеціальну відзнаку від «Рівненської газети» отримала Олеся Ткаченко.

Людмила Панасюк

№15 від 5 квітня 2014 р. Категория: Острозька академія | Просмотров: 336 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]