П'ятниця

19.04.2019

09:40

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Обрали кращого вчителя
Сучасна школа є осередком освіти, культури, духовності; середовищем, в якому відбувається формування творчих здібностей учнів, створюються умови для їхньої творчої самореалізації. А учитель не повинен зупинятися ні на своєму навчанні, ні у своїй творчості, ні в оволодінні новими методами і прийомами навчання. Свій авторитет серед дітей потрібно постійно доводити, вдосконалюючи свою педагогічну майстерність та професіоналізм, тому що вчитель – це не тільки професія, це – доля.

Конкурс «Учитель року» – це серйозне професійне змагання, у ході якого найкращі учителі включаються у різні види діяльності, які допомагають їм найбільш яскраво розкритись, а членам журі та колегам – побачити і оцінити професійний рівень претендентів на високе звання.

Упродовж грудня 2011 року та січня 2012 року проведено міський тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2012» у номінаціях: «Біологія», «Фізичне виховання», «Іноземна мова. Англійська мова», «Українська мова та література», «Етика».

У конкурсі взяли участь чотири учителя загальноосвітніх навчальних закладів міста: Дячук Тетяна Андріївна, учитель біології Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, Кондрацька Оксана Анатоліївна, учитель біології Острозького навчально-виховного комплексу «Школа І-ІІІ ступенів – гімназія», Кравчук Олександр Васильович, учитель фізичного виховання Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, Домащук Діна Анатоліївна, учитель англійської мови Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1.

Учасники конкурсу показали належну обізнаність із сучасними методиками викладання предметів із відповідних номінацій; виявили розуміння сучасних тенденцій розвитку освітньої галузі України, її нормативно-правового забезпечення.

Конкурсанти представляли свої педагогічні надбання як усно, так і за допомогою електронних презентацій. Презентації доповнювали виступ учителя та інформували присутніх (колег, членів журі) про використання педагогічних технологій у навчально-виховному процесі.

За підсумками роботи журі переможцем стала Дячук Тетяна Андріївна, учитель біології Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, яка представляє м.Острог у обласному турі конкурсу. У цьому конкурсі ми побачили учителів в новому світлі: хтось відкрився для нас, а хтось відкрив, можливо, сам у собі приховані потенційні можливості творчої особистості.

Підбиваючи підсумки міського туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2012", бажаємо всім його учасникам, всім, хто був причетний до його підготовки, щастя і задоволення від життя, тепла, віри в успіх! Вітаємо переможця та учасників конкурсу, зичимо здоров'я, щастя, творчого натхнення, нехай доля щедро обдаровує вас.

Наталія МАЛІВАНЧУК, завідувач методичного кабінету
Просмотров: 395 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]