Неділя

21.04.2019

21:30

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Обвалений дах відновлюють
Погодні негаразди спричинили надзвичайну ситуацію в Острозі. 17 грудня уранці через велику масу снігу завалився дах 2-поверхового будинку по проспекту Незалежності, 2. Це так званий «будинок Маршада», якому 115 років і про історію якого вже писала «Замкова гора» (№23, 9 червня). Люди від обвалу не постраждали, а відновлювальні роботи вже ведуться. Про це розповідає міський голова Олександр ШИКЕР:  

– Часткове руйнування шиферної покрівлі будинку сталося через те, що дерев’яні конструкції будівлі не витримали ваги снігу. Під його тиском обвалилися близько 100 метрів даху. Всього у цьому будинку проживає 24 людини. За власним бажанням відселилося 8 людей, які розмістилися у родичів.

Роботи із ліквідації наслідків обвалу провели працівники КП «Водоканал» та МНС. На жаль, самі жителі будинку на прохання міської влади їм не допомагали і не долучилися до розбирання зруйнованої покрівлі. Прикро, що у форсмажорних обставинах люди проявили споживацьку позицію.

Нами проведені переговори з підприємцями щодо відновлення зруйнованого даху. Оскільки коштів на ці роботи в міському бюджеті немає, вони погодилися провести роботи нині, а в наступному році ми відшкодуємо їм вартість зробленого. Завдяки підприємцю В’ячеславу Миколайовичу Максимчуку підготовлені пиломатеріали для дерев’яних конструкцій даху, а бригада Острозької філії «Універсал агробуду» (директор В’ячеслав Костянтинович Драчук) з 20 грудня приступила до відновлення покрівлі будинку.

19 грудня міський голова провів зустріч з мешканцями будинку, аби ті, зважаючи на важкі умови, в яких працює бригада, давали можливість переодягатися, час від часу зігріватися чаєм у теплих помешканнях – сприяли їм морально. Адже відновлення даху робиться за рахунок бюджету. Домовленість про підтримку будівельників була досягнута.

Олена ТОЛОЧИК
№51 від 22 грудня 2012 р. Категория: Благоустрій і комунальна сфера | Просмотров: 269 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]