П'ятниця

19.04.2019

09:57

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

«Одягніть це, негайно» – першість області!
Ми маємо оздоровити довкілля через участь молоді у природоохоронних акціях, творчих заходах. Створюючи екологічні театри, за допомогою віршів та музики, мистецтва хореографії та сценічної дії, ми маємо переконати суспільство у необхідності нового екологічного мислення.

Всеукраїнський фестиваль екологічної творчості молоді «Свіжий вітер» започатковано Всеукраїнською дитячою спілкою «Екологічна варта» за сприяння Всеукраїнської екологічної ліги. Метою фестивалю є формування екологічної культури молоді, залучення дітей та підлітків до природоохоронного руху, сприяння у формуванні та розвитку творчих здібностей дітей та молоді.

Програма фестивалю мала екологічну спрямованість. Виступами, засобами мистецтва учні привертали увагу до постановки та розв’язання екологічних проблем.

Колектив учнів Острозького навчально-виховного комплексу «Школа І-ІІІ ступенів-гімназія» у складі: Кримінської Анни, Висоцького Ярослава – учнів 1 класу, Защик Ірини, Ковальчук Юлії – учениць 8 класу та Ковлєвої Дарини – учениці 10-го класу запропонував колекцію одягу, використовуючи природний матеріал та матеріал вторинного використання. Показ «Одягніть це, негайно» супроводжувався текстом-описом моделей.

Здобувши перемогу на міському рівні, команда навчально-виховного комплексу «Школа І-ІІІ ступенів-гімназія» не зупинилась на досягнутому і здобула блискучу перемогу (І місце) на обласному рівні. Завдячуючи керівнику команди – Кондрацькій Оксані Анатоліївні, вчителю біології навчально-виховного комплексу «Школа І-ІІІ ступенів-гімназія», два роки поспіль команда цього закладу здобуває перемогу в м. Рівне.

Наталія РАЧУК, методист методичного кабінету відділу освіти виконкому Острозької міської ради
Просмотров: 388 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]