Неділя

21.04.2019

17:11

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Одноголосно, але із запитаннями та доповненнями
У вівторок, 15 жовтня, відбулося засідання виконкому Острозької міської ради. Розглядались питання щодо розвитку туризму в місті, діяльності комунальної сфери, виконкому, влаштування неповнолітніх.  

Вів засідання міський голова Олександр Шикер. На початку роботи він повідомив, що присутні 6 членів виконкому із 11, тобто кворум для роботи є. При розгляді порядку денного заступник міського голови Ольга Логвін запропонувала внести додаткові два питання, які стосувалися передачі неповнолітнього під опіку матері та призначення піклувальників для іншого. Із запропонованими змінами члени виконкому одноголосно погодились.

Про розвиток туризму в Острозі доповідала начальник відділу культури і туризму Зоя Систалюк. Вона зазначила, що основним туристичним об’єктом в Острозі є музеї Державного історико-культурного заповідника. Зоя Федорівна аналізувала роботу закладу у плані розвитку туристичної галузі, говорила про міську програму розвитку туризму в Острозі на 2011-2015 роки, яка спрямована на розвиток туристично-рекреаційної сфери міста, створення позитивного іміджу Острога, підвищення ефективності використання об’єктів історико-культурної спадщини та покращення умов перебування туристів. Окремо доповідач зупинялася на розвитку "зеленого туризму", проблемах розвитку галузі в місті. Головною з них є недостатнє фінансування, з якою тісно пов’язані й інші, зокрема, розвиток інфраструктури, реставрація експонатів та ін. Після закінчення виступу члени виконкому задавали запитання, пропонували свої доповнення до проекту рішення, своє бачення шляхів покращення роботи туристичної галузі. Перший заступник міського голови Віталій Ундір говорив про проект реконструкції площі Івана Федорова і навколо Замкової гори. Наступного року планується завершити виготовлення документації на нього. Він запропонував шукати кошти для цього. Він також звернув увагу на те, що необхідно звернутися до відповідних установ та організацій, щоб, при можливості, законсервувати такі цікаві об’єкти туристичної галузі, як Татарська вежа та єврейська синагога, для припинення їх швидкого руйнування. Заступник міського голови Ольга Логвін говорила про те, що синагога пропонується інвесторам на міжнародному рівні, але поки що зацікавлення цим об’єктом немає. У підсумку, зі змінами та доповненнями за проект рішення всі члени виконкому одноголосно проголосували.

Аналогічно відбувалося обговорення і прийняття рішень з інших питань порядку денного. Їх перелік був надрукований у минулому номері – тож не буду повторюватись. При розгляді питання про затвердження тарифів на послуги з підігріву води Острозького комунального підприємства «Теплоенергія» (друкується на цій сторінці в повному об’ємі) заступник міського голови Володимир Мацун інформував присутніх про те, що нещодавно Гощанською об’єднаною державною фінансовою інспекцією була проведена ревізія фінансово-господарської діяльності ОКП «Теплоенергія». Встановлено, що підприємство недораховувало кошти за підігрів води відповідно до діючих нормативних актів. В зв’язку з цим комунальне підприємство звернулося до виконкому, щоб було прийняте відповідне рішення.

Іван ГЛУШМАН
Просмотров: 236 | Добавил: Zamkova | Теги: Острог, Іван Глушман, Острозька міська рада, засідання міськвиконкому | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]