Вівторок

23.04.2019

21:04

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Одвічне коло – батьки і діти
«Виростайте сини, на піснях, на казках, у труді і молитві» … на таку тему був проведений навчально-виховний захід в Острозькій школі-інтернаті для дітей з вадами слуху. Особливість нашого навчального закладу вимагає від усього педагогічного колективу на найвищому рівні проводити відповідну роботу з учнями по національно-патріотичному вихованню; вихованню ціннісного ставлення особистості до духовних, культурних та історичних надбань українського народу; до родини, сім’ї, до себе, до суспільства і держави.

 Цей захід був особливий, бо ми намагались привернути увагу учнів до важливої ролі батька в сім’ї, як людини мудрої, мужньої, благородної, яка завжди готова прийти на допомогу нужденним і захистити слабших.

Під час проведення дійства учні робили свої висновки по окремо опрацьованій темі для кожного класу і на суд глядачів були представлені малюнки та прислів’я, які яскраво розкривали задум виступаючих в шанобливому ставленні до мами і тата, до родини і Батьківщини. Ведучі свята – педагоги вели розмову з учнями, намагаючись поглибити знання дітей про роль батька в сім’ї, виховували почуття любові, пошани та вдячності до батька, навчали, як примножувати родинні традиції, берегти свою національну культуру. А діти читали вірші та виконували пісні мовою жестів, зокрема учень 12-го класу Віталій Кириловець у своєму виконанні подарував присутнім батькам пісню «Не плач тату».

В другій частині нашого свята відбулась посвята в доросле життя юнаків, учнів нашої школи, котрим виповнилось 16 і більше років. Між ними було проведено змагання на отримання почесного звання «Повнолітній». Учні проводили презентацію самостійно виготовлених плакатів на різні теми, а саме: «Квітка батьківської мудрості», «Що вміють робити руки батька?», «Що я наслідую від батька», «Сонце материнської любові».

Родина – це не тільки рідні та близькі. Родина для наших учнів це символ віри, надії та любові, яку впродовж багатьох років дарує нашим дітям весь педагогічний колектив школи. А всі ми разом український народ. Народ великих, дружніх, і працьовитих людей. Ми віримо і сподіваємось, що наші учні з особливою гордістю будуть пишатися тим, що навчалися в нашій прекрасній школі, де отримали свідоцтво в самостійне життя. Життя – нерозділимого та одвічного кола чорнобривців,­ сплетених у символічну гірлянду, яку винесли на сцену учні.

У підсумку директор школи Галина Василівна Лебідь висловила щиру вдячність всім, хто брав активну участь у підготовці і проведенні свята: О. М. Костюк, І. В. Борковська,
М. Ф. Поліщук, М. М. Зубай, І. М. Костюк, М. Р. Соболєва,
Н. О. Чувпенюк, О. В. Кірасір, Т. М. Озійчук, Д. С.Кір’янчук; учням: Віталію Кириловцю,Світлані Рябій, Ігорю Демидюку, Сергію Опанасюку, Аллі Собчук, Оксані Гусарук, Даші Хомич, Давиду Степанюку, Оксані Таранець, Сергію Шувалову, Владиславу Матушевському, Олексію Сліпчуку, Вікторії Глобець, Богдану Смолію, Юлі Воронцовій, Валі Микосянчик, Тоні Трацьковець, Саші Зайцю, Сергію Ромашу, Саші Шафранському.

 Це чудове дійство стало можливим завдяки наполегливій праці педагогів у навчанні і вихованні глухих і слабочуючих. Адже за кожним рядком вірша, за кожним жестом пісні, за кожним рухом у танці стоїть педагог. Це люди безмежної любові до дітей, талановиті в своїй роботі, які покликані Богом творити добро. Два місяці творчої наполегливої праці дали можливість підготувати це свято, яке принесло гостям та всім присутнім щиру радість за наше майбутнє – НАШИХ ДІТЕЙ!

 І розумію я тривогу ваших дум,

 Чи діти спадок збережуть великий?!


Євгенія МИТРОФАНОВА, вихователь, вчитель християнської етики
Просмотров: 701 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]