Вівторок

23.04.2019

05:59

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Окремі життя, окремі надії...
У 1992 році генеральна Асамблея ООН оголосила 3 грудня Міжнародним днем інвалідів. Мета, заради якої цей день був проголошений, – дотримання прав людини і участь інвалідів в житті суспільства. Відзначення цієї дати – це добра нагода звірити, що вже зроблено і що треба зробити для формування гідних умов життя людей, скривджених долею, аби ніхто не почувався забутим чи полишеним наодинці зі своїми проблемами.

Звичайно, цей день не можна назвати святковим. Це нагода привернути увагу здорової частини суспільства до проблем людей з обмеженими фізичними можливостями. Інваліди – це не просто категорія людей, це окремі життя, окремі трагедії, окремі людські надії. На щастя, поряд з ними є ті, хто хоче допомогти і хто допомагає.

В Україні сьогодні діють закони «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» «Про реабілітацію інвалідів в Україні», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», відповідні укази Президента та постанови Кабінету Міністрів, що гарантують соціальну захищеність інвалідів державою.

На виконання соціальних ініціатив Президента України у 2012 році 15 осіб з обмеженими фізичними можливостями були забезпечені інвалідними візками. Відмінність у забезпеченні інвалідів кріслами колісними порівняно з попередніми роками полягає у тому, що засоби реабілітації надходять безпосередньо на ім’я інваліда за його індивідуальним замовленням. З метою забезпечення гарантій щодо пільгового медичного обслуговування 20 ветеранів війни та інвалідів були безкоштовно оздоровлені в санаторіях України.

Турботливе, чуйне ставлення до людей з обмеженими фізичними можливостями має стати обов’язком не тільки для їхній сімей та друзів, але й для всього суспільства. Адже життя кожного з нас – безцінне, внутрішній світ – неповторний, а творчі можливості – безмежні.

Висловлюємо найтепліші слова громадянам, на долю яких випали нелегкі випробування і зичимо вам та вашим родинам міцного здоров’я, життєвого оптимізму, добробуту, родинного затишку та благополуччя.

Леся ХОМИЧ, головний спеціаліст по роботі з інвалідами управління праці та соціального захисту населення
Просмотров: 235 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]