Вівторок

23.04.2019

09:00

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Олег Кримінський: «Для мене спорт – це моральний відпочинок»
Спорт – це життя, однак, звичайне на перший погляд гасло для оперативного чергового Острозького МВ УМВС України в Рівненській області старшого лейтенанта міліції Олега Кримінського стало долею.  

І дійсно, своє життя без спорту Олег не уявляє, адже займається ним з дитинства. Долучитися до когорти спортсменів змусила звичайна цікавість.

– У п’ятому класі мій друг запросив мене на тренування з лижних гонок Острозької ДЮСШ. Із цікавості я погодився. З того часу захопився цим видом спорту. Олег каже, що завжди буде вдячний своєму першому тренерові Олександру Герасевичу. Саме він прищепив йому бажання займатися спортом. Мабуть, це зумовлено тим, що на його заняттях хлопці не лише «бігали» на лижах, але й грали в настільний теніс, волейбол, футбол та ін. Він був великим авторитетом і фанатом своєї справи. На власному автомобілі шукав місця, де ще не розтанув сніг, аби вони могли якнайдовше тренуватися. Власноруч ладнав зламаний інвентар.

І хоча спершу тренер не помічав сором’язливого хлопчика, оскільки бажаючих розвиватися фізично у школі було понад 60, однак, наполеглива щоденна праця допомогла Олегові пробитися у склад збірної.

– Перших 3-4 роки, я був як сіра миша, і лише в 9 класі, після перемоги у чемпіонаті області, почав виступати на змаганнях у складі збірної. Звичайно, було важко, адже доводилось багато тренуватися. І це зовсім не заважало навчанню. Протягом цього часу я приймав участь у багатьох змаганнях та  заходах, зокрема: в чемпіонаті України з лижних перегонів, тренувальних зборах у Карпатах, а у 1996 році став чемпіоном області по кросу на дистанції 1000 метрів.

Хоч батьки і заохочували сина у бажанні розвиватися фізично, однак фінансувати хобі не мали змоги. Допомагало те, що у той час за призові місця хлопець отримував певні кошти, ще й влада краще фінансувала спорт.

Після закінчення школи Олег твердо вирішив стати правоохоронцем. Вступав до Київського національного університету внутрішніх справ, однак через великий конкурс не вдалося. Вирішив опанувати професію бухгалтера, навчаючись – не покидав спорт, тренувався у спортшколі, їздив на змагання. У 1998 році тренер запропонував йому вступити до економіко-гуманітарного інституту, де якраз відкривався факультет «Фізичне виховання». Після отримання диплому працював півроку вчителем фізкультури в одній з місцевих шкіл. Під час тренування травмувався – порвав сухожилля. Відповідно, і зі школи його «попросили» піти.

Після тривалої реабілітації, йому вдалося відновитися і продовжити свою професійну кар’єру у військовій частині. Проте, й там він не затримався. Кілька разів потрапляв під скорочення і це спонукало його втілити дитячу мрію. Тож через 8 років, після першої спроби потрапити в ОВС, закінчивши Волинське училище професійної підготовки працівників міліції, він все ж таки опинився у органах внутрішніх справ.

– На відміну від дитячої мрії, на той час моє рішення піти служити в ОВС було свідоме, адже після армії я вже розумів, які вимоги там будуть. Розпочинав свою кар’єру із помічника дільничного, а потім опановувати усі тонкощі міліцейської служби мені довелося ще на 4 посадах.

Нині Олег Кримінський опе­ра­тивний черговий чергової частини штабу Острозького МВ, однак ця важка і відповідальна посада не заважає йому й надалі займатися улюбленою справою. Щоправда, нині Олег надає перевагу волейболу, футболу, кросовій підготовці та настільному тенісу. У міськвідділі він знайшов однодумців, з якими  знаходить кілька годин на тиждень, щоб тренуватися. Команда міськвідділу досягла непоганих результатів. Протягом 2-х років, в 2010-2011 рр., острожани займали перші місця серед міськрайвідділів на спартакіаді, крім того, неодноразово брали участь у всеукраїнських змаганнях з кросової підготовки в складі команди УМВС України в Рівненській області. А от найбільшою своєю перемогою вважає здобуття першого місця у 1996 році на чемпіонаті області з лижного спорту. Нині любов до спорту Олега розділяє і його дружина, адже вона теж колись відвідувала спортивну школу. З нею він познайомився саме там, коли був помічником тренера. Вона займалася на секції лижних гонок. Однак, зустрічатися почали лише у 2011 році.

На запитання, що для нього спорт, Олег, не задумуючись, відповідає:

– Мені дуже подобається займатися спортом. Це як повітря чи вода. В першу чергу для мене спорт – це моральний відпочинок, задоволення від рухової активності.

Вікторія АНТОНОВА, Острозький МВ УМВС України в Рівненській області
№51 від 14 грудня 2013 р. Категория: Люди і час | Просмотров: 433 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]