Вівторок

23.04.2019

09:56

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Олександр Шустерук зареєстрував новий «конституційний» рекорд

На міському стадіоні міста Красилів Хмельницької області в суботу, 27 червня, було зафіксовано новий рекорд України в категорії «Масові заходи, вперше». Це зробив представник Національного проекту «Книга рекордів України», наш земляк, кореспондент нетішинської газети «Перспектива» Олександр Шустерук. 

Та перед встановленням нового досягнення в Україні Олександр Шустерук був почесним членом журі конкурсу молодих талантів Хмельницької області, поряд із відомим хореографом і шоуменом Амадором Лопесом. До слова – гарний захід був організований за підтримки та ініціативи громадської організації «За конкретні справи» в рамках обласної акції Хмельниччини «Єдина мати. Єдина родина. Єдина країна». Участь у фестивалі взяло понад 20 колективів художньої самодіяльності, зокрема, і наші найближчі сусіди з Нетішина, Ізяслава та Славути.

– Красилів радісно зустрів аматорські колективи художньої самодіяльності Хмельниччини, – розповідає Олександр Шустерук. – Ні в кого не було сумнівів у тому, що на обласному патріотичному фестивалі ці колективи покажуть високий рівень хореографічного та вокального мистецтва. Загалом свято вдалося на славу, організатори добре попрацювали.­

У першій частині заходу члени журі визначали найкращі колективи, ставлячи за їх виступи бали за шкалою від одного до десяти. «Саме присутність Лопеса у складі журі змусила похвилюватись багатьох учасників, – згадує Олександр Петрович. – Але гість вів себе неупереджено. Коли на сцені свою творчість демонстрували учасники нетішинського ансамблю «Зорепад», гість, сидячи, підтанцьовував».

Друга частина свята в Красилові була відведена для встановлення рекорду. Його суть полягала у читанні дев’ятого розділу Конституції України максимальною кількістю людей, зібраних в одному місці. Зі сцени ведучий читав текст із Основного закону України, який повторювали всі учасники фестивалю. Їх кількість була встановлена за заздалегідь поданими списками. Усього нараховувалось тисяча сімсот сімдесят сім осіб. Але було ще більше людей, які були на стадіоні, бо брали участь і хотіли побачити дитячий флешмоб. Тобто можна з упевненістю сказати, що учасників рекорду було значно більше.

– Загалом захід був яскравий та унікальний у своїй незвичності, – ділиться враженнями Олександр Шустерук. – Люди співали, раділи і саме цим розважали глядачів, бо їх настрій, посмішки вражали щирістю і добротою. Звичайно, проведення фестивалю викликало багато питань стосовно його своєчасності, адже наша країна перебуває у важкому стані через війну на Сході. Але саме позитивних емоцій боїться ворог. І це стає поштовхом до проведення нових заходів, які піднімають нашу національну свідомість та любов до України.

На завершення хочу нагадати, що Олександр Шустерук від Національного проекту «Книга рекордів України» реєстрував рекорд, який був встановлений редакцією нашої газети разом з міською радою та обласною організацією Національної спілки журналістів України, кілька унікальних досягнень Національним університетом «Острозька академія», Хмельницькою АЕС в Нетішині, ентузіастами у Рівному та його рідному Оженині. На його особистому рахунку 6 рекордних проектів.

Нині дуже складний час, але не можна впадати в апатію, зневірюватись,  навпаки – треба жити і радіти життю, на зло всім ворогам і труднощам.

Анастасія КУЗНЕЦОВА

№ 27 від 4 липня 2015 р. Категория: Акції і громадське життя міста | Просмотров: 373 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]