Неділя

21.04.2019

17:33

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Олексій Хахльов: “Дякую, що ми виграли вибори!”
Щиро дякую вам – мої земляки! Не дивуйтесь, я справді вам дякую, бо часто перемога не обчислюється більшою кількістю галочок в бюлетені і тим – чиє прізвище вписане у фінальний протокол Окружної виборчої комісії. Перемога – це те, від чого залежить подальше життя нашої доньки України. Особливо я це розумію зараз, коли після виборів вже минув місяць.  

Ми з вами виграли ці вибори. Ми з вами виконали місію – програв кандидат від Партії регіонів. Йому не допомогли адмінресурс, влада і гроші. Ми з вами зробили так, що регіонали матимуть у Верховній Раді на одного депутата менше. І тепер у нас є надія, що ці вибори не були останніми. Тепер вже всім зрозуміло, що Партія регіонів і комуністи не мають більшості з 300 голосів в наступному парламенті. І не зможуть змінити Конституцію і забрати у нас право обирати Президента і напряму формувати владу в своїй країні.

Від самого початку виборів, на всіх своїх зустрічах я казав вам правду: моя мета – щоб ви голосували за опозиційні партії. Хтось з цього дивувався, а хтось бачив у цьому злий умисел. Але це вже не має значення. Зрештою, ви мені повірили – і аж 78889 проголосували разом за УДАР, "Батьківщину” і "Свободу”. Мені довірили свій голос – 13738 виборців Острозького, Рівненського, Корецького та Гощанського районів. Цього не вистачило, щоб стати народним депутатом, але це величезна довіра людей. Ви сказали своє слово і зробили свій вибір. Я дякую вам за це! Життя продовжується. Тепер ми разом з вами будемо контролювати владу і слідкувати, щоб депутати виконували свої обіцянки. Але головне, що будемо жити спільним життям – множити добро та ділити проблеми.

Під час наших зустрічей, я глибше зрозумів свою країну та її проблеми, Рівненщину та своїх земляків. На цих виборах я знайшов нових друзів і вірну команду. Своєрідним гімном нашого виборчого штабу стала пісня "Крук – чорний сотник УПА”. В цій пісні є слова: "Гарні хлопці в моєму загоні, завтра знову підемо в бій”. Наш з вами бій за Україну тільки-но починається. Бо маємо одне спільне завдання і спільну мету – жити в заможній Україні та бути господарями у своєму домі. А для цього треба працювати, працювати і ще раз працювати!

Найбільшим своїм досягненням вважаю блиск ваших очей, який виникав під час наших зустрічей. У ньому була спільна зваженість в оцінці нашої історії, однаковий аналіз непростого сьогодення, пошук та готовність взяти відповідальність за шлях, яким підемо в завтрашній день. Щиро дякую за те, що ми були, є та будемо разом!

Надалі разом виховуватимемо нашу молодь, проводячи різні конкурси і програми, щоб вони вивчали свій рід і шанували старших. В мене є ще багато ідей по розбудові України, які буду реалізовувати незалежно від дати виборів. Бо у мене справді є надія на те, що ми з вами житимемо краще!

З вдячністю ваш Олексій ХАХЛЬОВ

№52 від 29 грудня 2012 р. Категория: Акції і громадське життя міста | Просмотров: 356 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]