Четвер

18.04.2019

20:16

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

«Олімпієць» для спортивних
Для оздоровлення та відпочинку дітей міста з 28 травня до 14 червня 2013 року в Острозі діяли пришкільні табори денного перебування «Олімпієць» та «Усмішка».  

Перший діяв на базі ДЮСШ, а другий – на базі ЗОШ № 1. Засновниками таборів виступив відділ з питань сім’ї, молоді та спорту виконкому Острозької міської ради. В таборі «Олімпієць» (директор Микола Плісецький) відпочивали в основному діти, які навчаються в Острозькій ДЮСШ та діти, що мають здібності та нахили до спорту. Формування загонів відбувалось за принципом спеціалізації, тобто були загони футболістів, волейболістів, баскетболістів, бейсболістів (софтболістів) і загін загально-фізичної підготовки. Фактично табір працював у режимі навчально-тренувальної роботи. Кожен тренер намагався використати можливість для поліпшення фізичної та спортивної підготовки дітей.

Особлива увага приділялась підбору кваліфікованих кадрів, які працювали вихователями в загонах. Зрозуміло, що в таборі «Олімпієць» вихователями в загонах працювали тренери ДЮСШ, а також були закріплені педагогічні працівники шкіл і працівники відділу з питань сім’ї, молоді та спорту. В таборі «Усмішка» (директор Іванна Середюк) робота проводилась із дітьми, що мали загальні творчі здібності. Вихователями в загонах працювали вчителі ЗОШ міста та центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

У програмі таборів широко застосовувались різноманітні змагання з футболу, волейболу, баскетболу, показові ігри бейсболістів (софтболістів), жонглювання м’ячем, армрестлінгу, тенісу, шахів та шашок. Проводились творчі конкурси, ігрові програми, екскурсії, мандрівки. Крім того, між таборами проводились змагання з футболу, з хокею на траві, тенісу, шашок і шахів. Відбулися конкурси на кращий загін, його назву і гасло, стінну газету, конкурс малюнків. Програмою таборів передбачалась участь громадських молодіжних організацій міста, таких, як Острозька станиця «Пласт», «Здрав будь», ініціативна група «Турнікмени Острога» та інших. Кожна дитина могла вибрати той елемент програми, який більше був їй до вподоби і реалізувати свої здібності, навики та зробити вагомий крок в розвитку їх до рівня таланту та обдарованості. Призери і переможці змагань нагороджувались грамотами та солодкими призами. Харчувалися діти в їдальні і обслуговувалися медичним працівником ЗОШ №1.

Загалом була проведена ве­лика робота різноманітних служб, організацій та фізичних осіб, за що всім їм ми дуже вдячні. Всі постарались на славу, щоб відпочинок та оздоровлення дітей були цікавими, змістовними, різноманітними, їх емоційна і оздоровча складова запам’яталися їм на весь рік, а діти повернулися восени до навчання, сповнені енергії та бажання для пізнання оточуючого світу.

Олександр ЮРЧУК, головний спеціаліст відділу з питань сім’ї, молоді та спорту
№26 від 29 червня 2013 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 280 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]