П'ятниця

26.04.2019

16:55

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

«Олімпійське лелеченя» для спритних і ерудованих
Міський етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя» відбувся 20 грудня у спортивній залі Острозької ЗОШ № 1. У змаганні взяли участь три команди загальноосвітніх навчальних закладів міста, які змагалися у спритності, швидкості, творчості та знанні спорту.  

Перед початком змагань учасників – учнів острозьких загальноосвітніх навчальних закладів, суддів, вболівальників привітала заступник міського голови Ольга Логвін та начальник відділу з питань сім’ї, молоді та спорту Ірина Волянюк.

«Олімпійське лелеченя» мало три складові – спортивну, освітню та культурну частини. Під час презентації, учасники впродовж 5 хвилин мали гарно озвучити назву та девіз своєї команди, розповісти про спортивне життя школи, продемонструвати розроблену емблему, світлини та ін. Мені найбільше сподобалась гарна презентація Острозької ЗОШ І-ІІІ ст. №3.

Під час комбінованої естафети по 6 хлопців і дівчаток чергово вели баскетбольний, футбольний, волейбольний та тенісний м’ячі, на ракетці для тенісу переносили тенісний м’ячик, оминаючи фішки-перешкоди. Звісно, перемагала команда, яка найшвидше пройшла дистанцію та мала найменше штрафних балів.

У третій частині заходу впродовж 10 хвилин усі 12 учасників кожної команди за командою головного судді Володимира Озімковського отримали тести на олімпійську тематику і відповідали на них.

За підсумками трьох частин у міському етапі заходу «Олімпійське лелеченя» перше місце виборола команда ЗОШ № 1, яка представлятиме наше місто на обласному етапі (на фото). Друге місце посіли представники Острозького НВК «Школа І-ІІІ ст. – гімназія», а третє – ЗОШ №3. Переможці та призери змагань нагороджені кубком, медалями та дипломами.­

Іван ГЛУШМАН
№52 від 29 грудня 2012 р. Категория: Фізкультура і спорт | Просмотров: 592 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]