Неділя

21.04.2019

17:06

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

«Олімпійське літо» – продовжується!

З 20 по 25 липня в підлітковому клубі за місцем проживання «Надія» (педагог-організатор якого Іванна Середюк), відділом з питань сім’ї, молоді, та спорту виконкому Острозької ради організовано  та  проведено  конкурс малюнку на асфальті та змагання з армрестлінгу  у рамках  Всеукраїнських  фізкультурно-оздоровчих заходів «Олімпійське літо». Основною метою таких заходів, насамперед, створення умови для гармонійного розвитку особистості, формування навичок здорового способу життя, а також популяризація спорту, залучення якомога більшої кількості дітей до рухової активності. 

На початку тижня стартував конкурс малюнку на асфальті «Олімпійське літо».  Всі учасники конкурсу проявили  досить високий рівень творчості та креативності, отож, оцінити було вкрай важко. Найкращими малюнками за підсумками конкурсу визнали роботи Анни Шемчук, Уляни Гурської, Дарини Максимчук та Ігоря Підгородецького. Наступними по плану проводилися змагання з армрестлінгу під гаслом «Сила – це спорт». Отож, переможцем став Ігор Підгородецький. Друге місце посів Владислав Шолохов, а ІІІ – Дарина Максимчук.

В кінці тижня, незважаючи на спекотні дні літа, відбулись «Козацькі забави». Для дітей проводились такі спортивні конкурси, як «Де козак – там і слава», «За рідний край – хоч помирай», «Степ та воля – козацька доля», «Або будемо на Україні-Русі, або пропадемо усі», «Хто кого перетанцює», «Козацька кмітливість». Найспритнішим серед хлопців був Олександр Тризубець. Друге місце посів Ігор Підгородецький, а третє – Андрій Галагудза. Серед дівчат перемогла Дарина Максимчук, на другому місці закінчила змагання Марина Васильчук, а на третьому Анна Камінська. Хочу зазначити, що під час заходу розгорнулась безкомпромісна спортивна боротьба, де кожний з учасників прагнув здобути перемогу. Але отримати її вдалось найспритнішим та найкмітливішим. Всі учасники змагались із великим задоволенням, та отримали дуже багато позитивних емоцій. Переможців і призерів конкурсів та змагань нагороджено грамотами  відділу з питань сім’ї, молоді та спорту. Крім того, переможці у конкурсі малюнку на асфальті отримали солодощі, а за участь у змаганнях з армрестлінгу кожна дитина отримала грамоту «Олімпійське літо».

Змагання у рамках Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів «Олімпійське літо» продовжуються. На базі підліткового клубу «Надія» 30 – 31липня відбудуться змагання з настільного тенісу,  а 5 серпня біля Острозької ДЮСШ  о 16:00 відбудеться легкоатлетичний пробіг «Сильні духом».  Запрошуємо позмагатись  та перевірити свій рівень фізичної підготовки всіх охочих.

Марія ТУРЯНСЬКА,
головний спеціаліст відділу з питань сім’ї, молоді та спорту виконкому Острозької міськради

№ 31 від 1 серпня 2015 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 238 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]