Понеділок

22.04.2019

03:10

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

«Олімпійське літо» в Острозі

Черговий тур спортивно-масового фестивалю «Олімпійське літо», який проводять КЗ «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської облради та відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області, пройшов і в нашому місті, у вівторок, 16 червня. У ньому взяло участь 6 команд, до складу яких увійшли учні, що відпочивають у пришкільних таборах шкіл міста. Острозьку ДЮСШ представляли команди – «7 футбиків і 1 баскетболіст» та «Волейболісти», Острозький НВК «Школа І-ІІІ ст. – гімназія» – «Чемпіон» та «Силачі», а Острозьку ЗОШ № 1 – «Соколята» і «Тигренята». Відбувався спортивний захід на базі Острозької ЗОШ № 1. 

Відкрив «Олімпійське літо» в Острозі директор КЗ «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської облради, голова відділення Національного олімпійського комітету України у Рівненській області Микола Петренчук. Він побажав діткам хорошого літнього відпочинку та успіху в змаганнях.

Після цього розпочалися спортивні естафети, в яких учні, проявивши швидкість, спритність, уважність, командну гру, впевнено проходили усі етапи змагань. У підсумку перемогла команда «Волейболісти», учасники якої найшвидше та з найменшою кількістю помилок справились із спортивними завданнями. Друге місце посіли «Чемпіони», а третє здобули знову ж таки вихованці ДЮСШ – «7 футбиків і 1 баскетболіст».

Окрім командних змагань, діти взяли участь в індивідуальних конкурсах. У спортивному конкурсі «Скакалка» перемогла учениця Острозької гімназії Анна Каранець. Найдовше прокрутив обручі на талії, спочатку 1, а згодом – 3, і таким чином переміг у конкурсі «Гімнастичний» вихованець ДЮСШ Назар Власюк. Найвлучнішим у накиданні кілець на піраміди виявився учень Острозької ЗОШ № 1 Владислав Журик.

Переможці та призери як командних, так і індивідуальних змагань були нагороджені дипломами і медалями КЗ «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської облради та призами від відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області. Вручили їх учасникам фестивалю «Олімпійське літо» Микола Петренчук та начальник у справах сім’ї, молоді та спорту виконкому Острозької міської ради Ірина Волянюк.­

Євгенія ПОЛІЩУК

№ 25 від 20 червня 2015 р. Категория: Фізкультура і спорт | Просмотров: 221 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]