Середа

24.04.2019

19:14

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Олімпійський тиждень присвятили змаганням

У рамках відзначення Олімпійського тижня в міському підлітковому клубі «Надія» відбулися змагання. У них брали участь як повносправні острожани, так й інваліди. Кращі у своїй групі відзначені нагородами.  

У четвер, 19 вересня, проводились змагання з настільного волейболу. Виявляється, окрім класичного, пляжного, є ще й настільний. Стіл для нього використовується, як для настільного тенісу, із сіткою. Грають команди у складі трьох гравців легким м’ячиком. Правила як у класичному волейболі. Відмінність полягає у тому, що гравці під час розіграшу м’яча не мають права вставати зі стільців. Гравець по центру стола грає обома руками, а ті, що по боках, – лише однією. Керівник підліткового клубу «Надія» Іванна Середюк розповіла, що учасникам клубу дуже сподобався цей вид спорту і вони залюбки змагаються.

Чемпіонами серед 6 команд стали – Олексій Коваль, Наталія Романчук та Ігор Підгородецький. Друге місце зайняли Олег Ясінський, Назар Семенчук та Ярослав Курято, третє – Василь Павельчук, Костянтин Мельник та Олександр Садовець.

Наступного дня проводились змагання зі стрільби із пневматичної гвинтівки. Організували їх відділ з питань сім’ї, молоді та спорту виконкому міськради та Товариство сприяння обороні України і присвячувались вони Дню партизанської слави. Змагалося 25 учасників, в тому числі й інваліди.

У підсумку змагань серед інвалідів переміг Леонід Щеглюк. Друге посів Андрій Приймак, а третє – Василь Павельчук. У змаганнях серед повносправних відвідувачів клубу «Надія» переміг неодноразовий переможець подібних змагань із стрільби Олексій Коваль, друге місце посів Назар Семенчук, а третє – Олена Поліщук.

Переможці та призери з настільного волейболу та стрільби нагороджені грамотами та меда­лями.­ Керівник ПК "Надія" Іванна Середюк дякує міській організації ВО "Батьківщина" за допомогу в організації змагань.

Іван ПАВЛІВ

№39 від 28 вересня 2013 р. Категория: Фізкультура і спорт | Просмотров: 242 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]