Середа

24.04.2019

15:44

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Останній дзвінок продзвенів...
Вчора, 24 квітня, в Острозі відбулось традиційне травневе свято Останнього дзвоника. Свої корективи у сценарій освітян нашого міста внесла погода. Через дощ заходи довелось перенести у приміщення.   

У відділі освіти виконкому Острозької міськради повідомили, що початкову школу загальноосвітніх навчальних закладів міста закінчили 119 учнів, базову – 125, а старшу – 114. З числа випускників 9-х класів цього року рішенням педагогічних рад навчальних закладів визначено 16 претендентів на одержання свідоцтва з відзнакою. Шестеро випускників 11 класу є претендентами на нагородження золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні».

У найбільшому загальноосвітньому навчальному закладі міста – ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Останній дзвоник лунав для першокласників і випускників у холі першого поверху. Для всіх інших школярів святкові заходи відбувались у класах. Випускників із закінченням навчання у школі і першокласників із фінішем навчального року вітали: директор школи Руслана Лазарчук,  міський голова Олександр Шикер, начальник відділу освіти Людмила Кухарук. Вони також вручали грамоти та нагороди кращим учням та педагогам закладу.  

Потім виступали першокласники, випускники, свою пісню присутнім дарувала Ірина Власюк. Закінчилось свято, як завжди – дзвоником, який подали разом учні 1-А класу Тетяна Яцюк та 11-Б Олександр Філіпченко (на  верхньому фото).

У Острозькому НВК «Школа І-ІІІ ст. – гімназія» вітали школярів із святом  перший заступник міського голови Віталій Ундір, головний спеціаліст відділу освіти виконкому міськради Станіслава Олійник, директор школи Алла Параниця, її заступник з навчальної роботи Світлана Франчук, класні керівники 11 класів Олена Гузінська, та Оксана Кондрацька, випускники початкової школи – учні 4 класу, першокласники та одинадцятикласники. Було започатковано цікаву традицію – після того як дзвоник подали, тримаючи в рухах дзвоник двоє одинадцятикласників, цю процедуру повторили по черзі всі випускники НВК (на середньому фото).

Як і в НВК, Останній дзвоник в Острозькій ЗОШ І-ІІІ ст. №3 пролунав у спортивній залі, де змогли вміститись всі учні, педагоги та батьки. Коли на свято запросили випускників, біля входу батьки збудували арку із вишитих рушників. Під таким оберегом і заходили на шкільне свято випускники. До них, а також молодших школярів, педагогів, батьків зверталися: секретар міської ради Микола Добровольський (на нижньому фото), настоятель Свято-Воскресенського храму отець Віктор, заступник начальника відділу освіти виконкому міськради Ігор Кравчук, директор школи Любов Тимчук, її заступник з навчальної роботи Світлана Олійник, наймолодші школярі, одинадцятикласники.  Підбив підсумки на святі і в цілому у навчальному році, звичайно ж останній дзвоник.

Святкові заходи з нагоди закінчення навчального року відбулися й в інших закладах освіти Острога. Про це детальніше ми розповімо у наступному номері нашої газети.

Іван ГЛУШМАН
№21 від 25 травня 2013 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 354 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]