Субота

20.04.2019

19:13

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

«Острів дружби», який він?

Ось уже десятий рік поспіль в найочікуванішу пору року – літо, християнська група «Острів дружби» збирає друзів для змістовного проведення часу. Шестиденний відпочинок влаштували прихожани острозької церкви євангельських християн-баптистів. Саме за ініціативи та пожертви людей із тієї громади, діти щороку мають змогу відпочивати. 

– Наша група особлива тим, що там діти не лише відпочивають, пізнають нове та цікаве, грають в ігри, але й тим, що ми читаємо, вивчаємо та пояснюємо слово Боже, – розповідає керівник християнської групи Ілона Ковальчук. – Починаємо перебування в групі із зарядки та молитви, потім ранкове зібрання; далі – Біблійна година. Потім діти ділилися на вікові групами, і там разом з вожатими займалися цікавими та корисними справами. Для них проводились цікаві конкурси, ігри та інше.

У перший день прийшло 136, а до кінця тижня їх збиралось понад 150. Кожного дня батьки приводили наймолодших та віддавали їх у надійні руки, знаючи, що християнська група «Острів дружби» до душі усім. А вік дітей різний, найменшим 6 років, найстаршим – 14. Кожна група мала по 2 керівники, які були їхніми вожатими. Займалися вони за індивідуальним планом. Тут діти всяко розважалися, адже для них придумували найрізноманітніші пісні, конкурси та ігри. Працювала група відпочинку біля Острозької ЗОШ №1, проте веселий і радісний сміх можна було почути навіть із центральної площі міста. Кожного дня музика супроводжувала дітей на зарядку, а потім – співи з гітарою.

Поспостерігавши за теплою та веселою атмосферою діяльності груп, було важко не помітити, наскільки тут працюють добрі та щирі люди. Вони із відданістю підходять до своєї праці.

– Кожна дитина особлива, і до кожної потрібен особливий підхід, тому ми намагаємося потоваришувати із кожним, боїмося когось лишити без уваги, – ділиться керівник християнської групи «Острів дружби». І дійсно, увагою у таборі був наділений кожен. Можливо, це через надзвичайно дружню атмосферу, а може тому, що тут дітей дійсно люблять.

– Метою нашого табору було донести до дітей різного віку Слово Боже, на зрозумілій для них мові, навіть в ігровій формі. Хотіли передати багато нових знань, надзвичайно важливих для щасливого життя. Ми говорили про те, що Біблія – інструкція для нашого життя, яку потрібно не тільки читати, а й виконувати.

Тетяна ПИЛИПКО

№ 31 від 1 серпня 2015 р. Категория: Акції і громадське життя міста | Просмотров: 272 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]