П'ятниця

24.05.2019

16:30

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Острог передав допомогу донецьким студентам

Нещодавно студенти Братства спудеїв НаУ «Острозька академія» спільно з «Волонтерами Острожчини» передали допомогу для студентів Донецького національного університету. 

Викладачі ДонНУ – доцент кафедри журналістики О. І. Кокорська та доцент кафедри політології В. Ф. Кокорський – звернулися до своїх колег з Острозької академії з проханням будь-якої підтримки. Найперше активно відгукнулись студенти Братства спудеїв, згодом до акції допомоги долучились «Волонтери Острожчини». Голова Братства Данило Плахотін та волонтер Олег Ширяєв передали донецьким студентам теплі речі, їжу, канцелярські товари та засоби особистої гігієни. Також вони зробили великий внесок у відновлення загальноуніверситетської бібліотеки. Понад 600 примірників різноманітної літератури було передано відділом комплектування Наукової бібліотеки НаУОА Науковій бібліотеці ДонНУ.

Як повідомляється у газеті Донецького університету «Університетські вісті», студентів вказаного закладу надзвичайно зворушив той факт, що не лише острозькі студенти, а й волонтери долучились до цієї справи, доповнивши автомобіль з допомогою речами і продуктами з власних складів.

«Кількість і якість допомоги студентам ДонНУ від волонтерів та колег з Острозької академії вразила нас у саме серце! Може, шматок сала, квашена капуста чи баночка соління-варіння — не головне у нашому житті, проте саме вони інколи нагадують про загублену домівку й створюють у гуртожитку домашню атмосферу», — розповідає в «Університетських вістях» активіст студентської ініціативи ДонНУ Олексій Чмир. Він же  висловлює щиру подяку всім, хто долучився до допомоги. 

Хочеться вірити, що між острозькими і донецькими студентами будуть гарні зв’язки, які згодом переростуть у дружні міжуніверситетські взаємовідносини. Адже ж справжні друзі пізнаються в біді, чи не так?

Євгенія ПОЛІЩУК

№ 2 від 10 січня 2015 р. Категория: Акції і громадське життя міста | Просмотров: 294 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 3.0/2
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]