Субота

20.04.2019

19:15

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Острог вразив харківчан
У четвер, 22 березня, у Острозі побувала делегація із Зачепилівського району Харківської області. Її очолював голова тамтешньої райради Леонід Глянь. Депутати районної, міської і сільських рад, а також голови органів місцевого самоврядування гостювали на Рівненщині три дні і вивчали досвід роботи своїх колег.  

При в’їзді у місто гостей зустрічали міський голова Олександр Шикер та керівники району Рустам Хутиз і Василь Дума. Вони вручили гостям традиційний хліб-сіль як знак гостинності і доброзичливості. Потім було тривале спілкування колег у приміщенні районної ради, де гості знайомилися з роботою виконавчого апарату ради, її практикою щодо управління майном, об’єктами спільної власності територіальних громад області. Того дня гості також відвідали Національний університет «Острозька академія», краєзнавчий музей Державного історико-культурного заповідника м. Острога, село Оженин. На згадку про перебування у нашому місті перший заступник міського голови Віталій Ундір подарував керівнику делегації картину, на якій зображена наша Замкова гора.

– Ми приємно вражені триден­ним пе­ре­бу­­ван­ням на Рівненщині, особливо на Острожчині, – розповів після екскурсії в Острозьку акаде­мію один із членів делегації. – Ваш край має чу­дові пам’ятки історії та культури, добрих і привітних людей. З цієї поїздки ми почерпнули багато корисного, зокрема як у вас співпрацює влада і громади. Побачене у вас ми будемо намагатись втілити у себе вдома.

Ми звикли, що гості зі сходу України розмовляють переважно російською мовою чи суржиком. Переважна більшість гостей, які завітали з Харківщини, розмовляли прекрасною укра­їнською мовою, чистою і мелодійною. І це – приємно.

Всеволод МОТОРНИЙ
№13 від 30 березня 2013 р. Категория: Події | Просмотров: 349 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]