Вівторок

23.04.2019

09:15

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Острожанам в АТО необхідна допомога

Так як війна на сході України досі триває, так і досі продовжується збір коштів та допомоги землякам, які мобілізовані або перебувають безпосередньо на передовій. Ми вже неодноразово писали, що держава не може або не хоче повністю забезпечити свою армію якісним необхідним військовим спорядженням, амуніцією тощо. Без цього загроза життю наших солдат зростає. Опинившись в зоні АТО, вони стають відірвані від звичного життя і не можуть там придбати або знайти ті речі, які їм необхідні. В такій ситуації перебувають зараз наші острожани. Мобілізованим працівникам Острозької центральної райлікарні Інні Вознюк та Анатолію Захарчуку, медсестрі Юлії, працівнику КП «Водоканал» Олександру Бордюку вкрай необхідна допомога. 

Як розповідає острозький волонтер Олег Ширяєв, Інна Вознюк знаходиться практично на передовій, їй зараз потрібні хороший спальник, берці, каремат. Медсестра Юля має лише форму та українське взуття, яке не відповідає стандартам. Її також потрібно забезпечити належним спорядженням. Анатолію Захарчуку необхідні принтер (можна б/в) та алкометр, щоб вимірювати дози алкоголю в крові військових. Працівнику КП «Водоканал» Олександру Бордюку потрібні запчастини до медичного УАЗу: 2 амортизатори, запчастини до двигуна, зокрема штанги, радіатор.

– Треба зазначити, що військові самі, за власні кошти, обслуговують свій транспортний засіб, на якому їздять. Запчастини дуже дорогі. Для прикладу, ціна одного амортизатора приблизно 480 гривень, радіатора – від трьох тисяч гривень. Можливо, хтось має ці запчастини і може передати. Крім того, наближається зима, військовим потрібні форма, взуття, теплі речі, медикаменти, – повідомляє волонтер.

Також Олег Ширяєв розповідає, що збір коштів різко впав ще з зими. Переважно допомагають тим, кого знають. Тому невипадково ми пишемо імена й прізвища острожан, наголошуємо на їхніх потребах, і сподіваємося, що земляки таки відгукнуться. Номер картки ПриватБанку 5168 7420 2305 6868. Тел. 097 44 04 844. Олег Ширяєв.

Крім того, повідомляємо, що є вже перші результати акції «Збирай кришки на протези для воїнів». За словами волонтера, ще до виходу статті в нашій газеті про акцію, зібралося більше кілограма кришок. В 1 кг – 440 штук. Дуже допоміг колектив Острозької ЦРЛ. Вони зібрали досить великий ящик кришечок (на фото), за що їм окрема подяка. Активно долучилась піцерія «Маестро». В магазині «Горинь», окрім кришок, люди кидають в баклажки гроші, за що їм також вдячні. Нагадуємо, що пункти збору кришок знаходяться в Еко-маркеті, піцерії «Маестро», магазинах «Продукти», що на Новому місті, «Горинь», в магазинах на вул. Древлянській, Городище, Бельмаж, в магазині навпроти молокозаводу та в Острозькій районній центральній лікарні.

Євгенія ПОЛІЩУК

№ 35 від 29 серпня 2015 р. Категория: Акції і громадське життя міста | Просмотров: 217 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]