П'ятниця

19.04.2019

17:44

Острожани фінішували призерами

У Рівному, 24 квітня, в приміщенні Рівненської ДЮСШ № 4 відбулися ІІІ зональні змагання «Олімпійське лелеченя». Там, серед 9 команд Рівненщини, брали участь також учні Острозької ЗОШ І-ІІІ ст. №1. Приємно, що за підсумками змагань вони зайняли третє призове місце. Також були успіхи в окремих видах, де учні нашої першої школи посіли високі місця. Так, у презентації наша команда посіла 2 місце, а в комбінованій естафеті вона повторила цей успіх. Трохи розгубилися острожани у вікторині, бо не зуміли за відведений час відповісти на всі 100 запитань. А тому наші юні спортсмени посіли в цьому виді змагань лише 6 місце.

Коли було підбито підсумки, з’ясувалося, що острожани вперше за час проведення обласного етапу «Олімпійського лелеченя» посіли третю сходинку п’єдесталу. А перемогла команда Рівного, друге місце посіли представники Радивилівського району.

Вчитель фізичного виховання Дмитро Борчаковський, який готував юних олімпійців до змагань, розповів, що за команду нашого міста виступало 12 учасників. Всі вони зробили значний внесок у те, щоб вдалося вибороти гарні призи – це Роман Дзядук, Артем Бізюк, Владислав Бороденко, Андрій Федорчук, Ян Плісецький, Дмитро Лапчук, Олена Кулініч, Емілія Гуріна, Аліна Довга, Ілона Рев’юк, Аня Наталуха й Інна Демчук.

За зайняті призові місця організатори вручили команді Острозької школи кубок, грамоти, медалі, підручники з англійської мови для вивчення спортивної термінології, 12 футбольних м’ячів, а також кожному учаснику пакет, в якому були футболки із зображеннями на них олімпійської символіки, значки, бейси, буклет та ін. Вітаємо юних спортсменів із успіхом і будемо сподіватися на високі місця в наступних змаганнях.

Іван ГЛУШМАН

№ 20 від 16 травня 2015 р. Категория: Фізкультура і спорт | Просмотров: 207 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0