Вівторок

23.04.2019

05:00

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Острожани – лауреати театрального фестивалю
Нещодавно у Рівному відбувся обласний фестиваль дитячих лялькових колективів «Березневі сходинки». Це веселе свято ось уже вчетверте організували та провели у Рівненському академічному обласному театрі ляльок. Воно було присвячене Міжнародному дню діячів театрів ляльок та професійному святу театралів. Приємно, що взяли у святі участь і юні острожани, які стали там лауреатами. Але це не найголовніше – захід у обласному центрі подарував дітям приємні емоції, задоволення, навчив їх новому у цьому виді мистецтва.

У Острозькій спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІ ст. №2 вже тривалий час діє гурток ляльководів «Золотий ключик», де займається понад 20 вихованців школи різного віку. Опікується колективом вчитель Оксана Зінчук. Діти показують вистави для своїх друзів, беруть участь у шкільних різноманітних заходах. Приємною подією для маленького колективу стало запрошення на фестиваль у Рівне.

 Острожани на фестивалі представили виставу «Сонячний коровай». Глядачі, а це юні колеги «по ремеслу» і навіть артисти обласного театру, позитивно оцінили вміння інтернатівців і у підсумку відзначили їх серед лауреатів фестивалю, вручивши відповідний диплом та грошову премію. Разом із тим діти переглянули вистави інших учасників фестивалю, що стало повчальним у плані вдосконалення вмінь. Потім гостинні господарі організували для учасників фестивалю екскурсію театром, де розповіли про його колектив, реквізит, який застосовується у виставах, а також поділилися зі своїми юними колегами секретами професійної майстерності, під час майстер-класів. На завершення для всіх юних учасників фестивалю артисти обласного театру показали лялькову виставу «Принцеса і свинопас».

А ще для учасників фестивалю організували відпочинок у комплексі «Екватор», де їх безкоштовно годували і надали годину гри у боулінг. Керівник гуртка Оксана Зінчук каже, що діти поїздкою у Рівне дуже задоволені. Крім того, що вони зуміли себе гарно показати, ще й повчилися деяким премудростям від інших колег та професійних артистів.

Іван ПАВЛІВ
Просмотров: 312 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]