Четвер

18.04.2019

19:41

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Острожани не зовсім задоволені виборами

В Україні завершилися позачергові парламентські вибори. Ми запитали жителів міста, чи задоволені вони їхніми результатами і чого очікують від прийдешньої влади. 

Євгенія ГЕМБАРОВСЬКА, поетеса, письменниця з села Оженин:

– Щодо виборів, то їх треба було ще раніше провести. Не зовсім задоволена результатами. Шкода, що «Свободу» не пустили. Я розумію, що 4 екзит-поли не могли помилитися, таки вони набрали своїх 5 %. Звичайно, у них теж є свої недоліки і недопрацювання, але я думаю, що для України це – втрата. З тих, що пройшли, до прикладу, Яценюка вважаю грамотною людиною, але йому треба переглянути співвідношення мінімальної і максимальної зарплат та пенсій. Депутат не хоче жити на п’ять тисяч гривень, а ми мусимо жити на тисячу. Однак, я невиправна оптимістка і щиро сподіваюся, що скоро настане час, коли в нас у державі поступово все налагодиться.

 

Ріта АНДРІЙЧУК, продавець-консультант:

– Загалом, я задоволена тим, як пройшли наші місцеві острозькі вибори, без вагомих порушень. До кандидата, що пройшов, особливих претензій не маю, але, мабуть, як і всі жителі нашого міста чи району, маю очікування на кращі зміни.

 Адже працювати є над чим, і в місті, і в районі. Звичайно, багато депутатів, які пройшли до Верховної Ради, не викликають у мене політичних симпатій. Засмучує і те, що зараз в країні війна, сотні невинних людей полягають за нашу державну цілісність, справедливість і свободу, а все одно знаходяться люди, які голосують за гречку, молоко і т.д. Час покаже, що принесе нам ця влада.

 

Петро СИВАК, пенсіонер:

– Не можу сказати, що я задоволений. Бо заморозки підійшли, ціни зросли, а пенсії не підвищили. Адже в нас як відбуваються вибори? Йдуть до влади заради влади, а не заради людей. І тому «час єднатись» має бути звернене не до людей, бо наші люди як-не-як згуртовані, а до політиків. Вони мусять об’єднатись, щоб зупинити війну. Думаю, треба чекати кращих часів.

 

 

 

 

Марія ДУСЬ, вчитель молодших класів

– Найперше, чим не задоволена, що дуже багато партій у списку, слід зменшити їх число, адже особливої ролі для українського народу вони не відіграють. Щодо кандидатів, які пройшли, то я вважаю, що це перетасування нових кадрів «старими» людьми. Нікого нового, крім львівської партії «Самопоміч». Чекати кращих змін, коли в країні війна і всі кошти йдуть на війну, мабуть, не варто. Зарплати стоять на місці. Ціни як зростали, так і продовжують рости. Багаті як багатіли, так і продовжують багатіти.

 

 

 

Богдан ШЛЯХОВ,  член Громадської організації «Братство ім. князів Острозьких»

– Всеукраїнськими виборами задоволений, але не цілком. Радує те, що в новому парламенті буде більшість проєвропейських сил. Тішить також той факт, що несподівано високий рейтинг голосів набрала молода партія «Самопоміч», оскільки вона складається з молодих людей, громадських активістів, тих, які не встигли заплямувати свою репутацію. Великий позитив у тому, що в парламенті не буде проросійської Комуністичної партії, яка була відвертою п’ятою колоною Москви в Україні і яка, у випадку проходження до Верховної Ради, разом із «Опозиційним блоком» могли б блокувати європейські ініціативи уряду. Великим негативом є те, що перед початком виборчих перегонів не було відмінено мажоритарну систему виборів, оскільки саме з її допомогою в парламент потрапило понад 60 депутатів, які голосували за диктаторські закони 16 січня і які були депутатами від Партії регіонів. Саме через мажоритарку в парламент потрапляє одіозний депутат, екс-регіонал Юхим Звягільський, який, за допомогою всього лиш 1400 голосів, був обраний народним депутатом і буде відкривати роботу нового парламенту як найстаріший депутат, хоча навіть не вміє розмовляти українською мовою. Таких прикладів можна навести десятки.

Надзвичайно засмучує те, що на цих виборах масово використовувалась агітація, починаючи від банальних газет і біл-бордів, закінчуючи роликами на телеекранах, що, як на мене, є верхньою межею лицемірства, оскільки в час війни, коли армія не має як перезимувати, нашими кандидатами і партіями витрачались мільйони гривень на передвиборчу агітацію.

Думками острожан цікавилася Євгенія ПОЛІЩУК

№46 від 8 листопада 2014 р. Категория: Політика, депутатська діяльність | Просмотров: 327 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]