П'ятниця

26.04.2019

04:48

Острожани пробилися у півфінал
У неділю, 28 липня, відбулися чвертьфінальні матчі розіграшу кубка Острозького району з футболу. ФК «Острог» у Плосці здолав місцеву команду «Юність» із другої ліги і пробився до півфіналу. Там на нього чекає інший представник нижчого дивізіону, який вдома у напруженому і драматичному поєдинку обіграв минулорічного чемпіона району.

ФК «Острог» створив гольову ситуацію біля воріт суперника уже на 2 хвилині матчу. Тоді Олег Петрук після пасу з глибини поля бив по воротах, але м’яч не влучив у них. Через 3 хвилини, після розіграшу кутового, удар нападника острозької команди прийняла на себе перекладина і м’яч вилетів за межі поля. Також запам’ятався на 20 хвилині удар головою капітана острозької команди Олега Максимчука, але м’яч пролетів вище воріт. І після цього острожани продовжували нагнітати обстановку біля воріт суперника, мали територіальну та ігрову перевагу, але гола так забити їм і не вдавалось. Господарі поля, діючи на контратаках, серйозно «потривожили» ворота острожан лише на 21 хвилині. Потім була ще на 32 хвилині небезпечна ситуація біля воріт, але впевнено зіграв воротар нашої команди. Гол острожани забили на 34 хвилині, коли пробивався удар із кутової позначки і Віктор Каращенко поборовся за м’яч із воротарем і зумів відкрити рахунок у матчі. Острожани ще мали можливість подвоїти рахунок до свистка на перерву, бодай двічі, але підводила точність і добре грали захисники.

У другому таймі малюнок гри майже не змінився. ФК «Острог» мав перевагу, команда виглядала краще фізично і технічно. До честі господарів, їхня молода команда, підбадьорювана глядачами, боролася відчайдушно, але пропустивши м’яч на 25 хвилині другої половини матчу, після вільного удару від Олександра Ткачука, та на 33 хвилині після «прориву» у їх карний майданчик Ярослава Блейчика, мусіла змиритися із поразкою. Тож, перемігши «Юність» із рахунком 3:0 острожани продовжать боротьбу за кубок Острозького району в півфіналі.

Суперник ФК «Острог» визначався у Хорові. Там місцева команда приймала минулорічного чемпіона району. На початку матчу господарі зуміли забити аж два м’ячі у ворота «Звиси». Проте, гості і не думали здаватися, вони до свистка на перерву зуміли зрівняти рахунок – 2:2. У другому таймі команди обмінялися голами. Основний час також не визначив переможця, тож за рахунку 3:3 команди перейшли до футбольної лотереї – одинадцятиметрових ударів. Відмінну гру продемонстрував голкіпер господарів. Саме завдяки йому у підсумку перемога дісталась хорівчанам. Вони боротимуться у двох матчах із острожанами за вихід до фіналу кубка, який запланований на 8 вересня. Тож завтра у Хорові ФК «Острог» зіграє з господарями перший матч, а через тиждень прийматиме сільських футболістів на своєму полі. ФК «Плужне» вдома поступився команді із Грем’ячого (1:2). Оженинський «Цукровик» через нескошене поле зазнав технічної поразки від ФК «Вельбівно» (0:3). Тож переможці двох останніх пар боротимуться за вихід у фінал. Перша гра запланована у Грем’ячому.

Іван ГЛУШМАН

№31 від 3 серпня 2013 р. Категория: Фізкультура і спорт | Просмотров: 336 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0