Середа

24.04.2019

15:47

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Острожани також мобілізовані…

Восьмого квітня 1918 року декретом Ради Народних Комісарів було засновано волосні, повітові, губернські та окружні комісаріати з військових справ. Цей день по праву є днем народження військових комісаріатів.  

З 1993 року значно розширилося коло завдань, які виконували працівники військкомату. Зараз військовий комісаріат, в тісній взаємодії з органами місцевого самоврядування, поряд з організацією призову до Збройних сил і постановкою на облік рядових і офіцерів запасу, а також техніки, що знаходиться на території району, виконує цілий ряд завдань соціального плану. А тепер – ще й мобілізаційного. Щодо цього – наше інтерв’ю. На запитання відповідає Олександр Шевчук, майор, Острозький рай­віськком.

– Олександре Петровичу, в інтер­в’ю,­ яке нещодавно оприлюднене в нашій газеті (№ 13 від 22 березня 2014 року) ви говори про деякі проб­леми, пов’язані з мобілізацією населення. Що змінилося з того часу?

– На сьогодні вже відправлено порядку 20 осіб до Збройних Сил України. А загалом, проходять службу вже більше 60 острожан. Де саме – сказати з певних причин не можу. Нині проводиться робота також щодо уточнення списків мобілізованих, їх освіти, сімейного стану, місцезнаходження.

– Чи стало більше молоді, яка сама приходить до військкомату?

– Так, дещо кращим стало відношення молодих людей до свого громадянського обов’язку. Вони не уникають повісток, самі приходять, аби стати на облік. Щоправда, у місті все ж є деякі проблеми з постановкою на облік.

– Чи є якісь проблеми з транспортом, пальним?

– Ми чітко взаємодіємо з місцевою владою, і такого, аби не було транспорту,  щоби відвезти мобілізованих до місця служби – не було!

– Чи змінилось щось із набором до Національної гвардії? Ви казали, що чекаєте вказівок…

– Ні, ми до цього непричетні. Якщо вас цікавить питання щодо Національної гвардії, то потрібно звернутися до МВС. Саме їм підпорядкована Нацгвардія.

– Вітаю вас зі святом працівників військових комісаріатів….

– Наскільки знаю, День мобілізаційного працівника відзначається у вересні…

Розмову записав Олександр ГЛАДУНЕНКО

Просмотров: 300 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]