П'ятниця

26.04.2019

16:40

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Острожанин кращий в команді області
Олімпійський комітет України доручив провести ІХ Всеукраїнську спартакіаду серед боксерів 1998-99 років народження фізкультурно-спортивному товариству «Спартак». Тож вона проходила 24-29 червня у Скадовську Херсонської області, куди з’їхалось понад 200 дітей і підлітків зі всієї України, в т.ч. і Острога.

Про масштаби змагань можна судити хоча б з того, що суддівський корпус нараховував 20 суддів. З них – 18 міжнародної категорії. Обслуговувати поєдинки спартакіади викликали також острожанина Віталія Мартиненка. В кінці змагань його було нагороджено грамотою як найкоректнішого і найсправедливішого суддю змагань.

До складу команди Рівненської області у ваговій категорії до 48 кілограмів був включений вихованець Острозької ДЮСШ Микола Дзюбук. У першому поєдинку проти кіровоградця Акіма Чорнобривця та другому проти севастопольця Айдера Шейхісляхова судді віддали перемогу нашому боксеру з рахунком 5:0. У фіналі острожанин зустрівся із черкащанином Владиславом Заграничним. Це дуже серйозний супротивник, який має за плечима більше ста поєдинків високого рівня і з них – 25 міжнародного. Причому, в тих поєдинках він лише раз програв.

Перші два раунди Микола тримався достойно, майже на рівних боксував з більш іменитим суперником, завдяки хорошій технічній підготовці. У третьому, заключному раунді, дала себе взнаки фізична підготовка та витривалість боксера. У підсумку судді віддали перемогу супернику. Але друге місце, причому найвище у команді нашої області, також дуже високий результат. Можна з упевненістю сказати, що робота тренера і його вихованця не була марною. Вітаємо їх з хорошим результатом на Всеукраїнській спартакіаді.

Віктор ХЛУС
Просмотров: 269 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]