Вівторок

23.04.2019

21:01

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Острожанин засвідчив рекорд України
Нещодавно у Кам’янці-Подільському відбулося офіційне відкриття туристичного сезону. Під час святкових заходів було встановлено рекорд України. А засвідчив його острожанин, наш колега – кореспондент нетішинської газети «Перспектива» Олександр Шустерук.   

Кам’янець-Подільський, як і Острог, має давню і славну історію. Там збереглося багато пам’яток, які залюбки оглядають туристи із України та зарубіжжя. Аби ще більше привернути увагу до унікальних об’єктів давнини, керівництво області та міста організувало грандіозне свято. У його рамках відбулося багато цікавих заходів. Зокрема, було презентовано пам`ятник туристу. У Старій фортеці демонструвалась вис­­тавка «Перлини Західної України: фортеці і замки». Була там і експозиція Державного історико-культурного заповідника м. Острога. У іншому приміщенні експонувалися сучасні витвори – унікальні паперові копії моделей літаків, кораблів, автомобілів. Біля ратуші на площі показували туристичну і краєзнавчу продукцію, яка популяризувала подільський край. Місцеві актори грали ролі графа Потоцького та його дружини, а люди  у формі українських бійців демонстрували незвичайну техніку –  діючу копію бронеавтомобіля «Остін». Він використовувався у часи громадянської війни. В одному із наметів, який представив Ізяславський район, гості мали можливість познайомитись із факсимільним виданням Пересопницького Євангелія та багато іншого.

І все ж, найцікавішим і найоригінальнішим на святі було встановлення рекорду України. У Кам’янці-Подільському створили найбільший зведений дитячий оркестр. Його утворили юні музиканти із майже усіх районів області.  Під керівництвом диригента Анатолія Слюсара колектив у складі 150 дівчат та хлопців зіграв на високому рівні два оркестрових твори. Олександр Шустерук, засвідчивши унікальне досягнення, вручив губернатору області (на фото) та керівникам міста відповідні дипломи Національного проекту «Книга рекордів України».

Іван МОЧЕРНЯК
№19 від 11 травня 2013 р. Категория: Події | Просмотров: 300 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]