Четвер

18.04.2019

19:33

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Острозькі бандуристки – найкращі!
У музичній школі міста знову радість. З дипломами про І місце у ІІІ обласному конкурсі імені Анатолія Грицая повернулись учениці Мар’яна Давидюк (викладач Наталія Бондар) та про ІІ місце – Віталія Соболь (викладач Тетяна Єсіпова).


Про черговий успіх юних бандуристок повідомляє вітання їм у холі школи, а директор закладу Валентина Кузьменко з гордістю розповідає про участь дівчат, сам конкурс. Адже вона завжди присутня і підтримує вихованців школи в таких заходах. До речі, завойовувати призові місця на цьому конкурсі – це вже добра традиція для школи.

– Анатолій Грицай був творцем кобзарської школи, оспівувачем бандури. Він приїжджав до нас в школу і умів захопити учнів, викладачів, запалити іскру своєї любові до бандури в душі кожного, – розповдає Валентина Романівна. – Тому конкурс цей престижний і важливий для нас. Його ведучою, організатором була учениця Грицая, Заслужена артистка України Галина Топоровська. В ньому брали участь близько 70 учасників.

Переможниця конкурсу в номінації «бандурист-вокаліст» Мар’яна Давидюк стала кращою у своїй віковій категорії серед 12 учасників. Серед них були і учениці І курсу музучилища.

– Я виконувала варіації на пісню «Від Києва до Лубен» і вокальний твір Котенка «Кирпата», до конкурсу готувалася дуже серйозно, – розповідає дівчина, а Валентина Кузьменко додає, що вона зачарувала журі своїм голосом.

– Це дуже серйозний конкурс, – ділиться Віталія Соболь. – Я дуже хви­лювалася, навіть більше, ніж перед конкурсом у Луцьку, адже в музучилищі величезна сцена, і журі було дуже поважним. Виконувала твори Герасименко «Пасакалія» і Надененко «Скерцо». Приємно, що зайняла ІІ місце, адже перше у моїй віковій категорії не присудили нікому.­

Наталія Бондар додає, що у журі конкурсу не було фахівців з Рівненщини, а склад журі мінявся для кожної номінації, це були відомі професіонали-бандуристи. Наталія Миколаївна і Тетяна Вікторівна отримали подяки як викладачі за підготовку до конкурсу своїх вихованок.

Мої співрозмовниці відзначають, що цей конкурс – це ще одна сходинка досвіду, впевненості і емоційне задоволення, яке подарував чудовий концерт на початку заходу. Твори Анатолія Юхимовича виконували його учні, а виставка в училищі презентувала його багатогранну творчість і відданість бандурі.

Олена ТОЛОЧИК

Просмотров: 326 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]