Понеділок

20.05.2019

00:32

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Острозькі боксери знову чемпіони
Для підготовки та успішного виступу острозьких боксерів в чемпіонатах своєї області було вирішено прийняти участь у відкритій першості Хмельницької області, яка відбулась в середині січня цього року в м. Нетішині.

В змаганнях взяли участь більше ста спортсменів з Хмельницької, Тернопільської, Волинської та Рівненської областей. Острог представляли два боксери – Микола Дзюбук (вагова категорія до 48 кг) та Андрій Кривонос (до 60 кг).

До фіналу Микола добрався, перемігши боксерів з Хмельниччини та Волині, а в фіналі поступився Василю Сікор­ському з Хмельницька через відмову секундантів від продовження поєдинку після другого ранду – бо хлопець одержав травму руки. У підсумку друге місце і срібна медаль.

Вдаліше виступив Андрій Кривонос. В перших двох поєдинках він не залишив ніяких надій на перемогу суперникам з Тернопільщини та Волині, а в фіналі йому всі п’ятеро суддів віддали перемогу над Арменом Маркаряном з Хмельницького. В результаті – диплом І ступеня та золота медаль відкритого чемпіонату Хмельницької області.

В кінці січня на відкритій першості Рівненської області взяли участь двоє острожан – Микола Дзюбук (48 кг) та Максим Шемчук (+81 кг). Найскладніший суперник у першого боксера був у першому поєдинку – це лучанин Вадим Зелінський. Фізично міцніший він наносив важкі удари в голову та тулуб Миколі. Але і той відповідав не менш агресивно. У підсумку судді віддали перемогу острожанину з рахунком 3:2. В півфінальному поєдинку наш боксер переміг костопільчанина, а в фіналі Валентина Пелипчука з Млинова.

Максим Шемчук переміг Вадима Зінчука з Луцька і більше суперників у важкій ваговій категорії не було. Таким чином обидва наші юні земляки стали переможцями у своїх вагових категоріях.

На початку лютого будуть проведені змагання в Рівному для учасників 1996-1997 р.н. та 1994-95 р.н. А в попередньо складених списках для участі в першості України включені острожани Андрій Кривонос та Сергій Дмиш. Хто з них поїде на першість, покажуть учбово-тренувальні збори, які будуть проведені напередодні змагань.

Віталій МАРТИНЕНКО, тренер Острозької ДЮСШ
Просмотров: 336 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]