Четвер

25.04.2019

00:50

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Острозькі медики підкорили Говерлу

Найвища гора – двотисячник не лише Східних Карпат, але й України – Говерла. Щороку, аби відчути на собі, як це бути на вершині найвищої точки країни, її відвідують тисячі туристів. До професійного свята медики Острозької центральної районної лікарні вирішили також підкорити Говерлу. Ідея зійти на найвищу вершину Українських Карпат належала головному лікарю закладу Василю Велянику, який і поділився з нами враженнями. 

– У кожного з нас своя Говерла. Цього року ми вирішили відійти від традиційного відзначення Дня медичного працівника та підкорити найвищу вершину України. Погода, по правді кажучи, не дуже нам сприяла у цьому. В Яремче упродовж всієї дороги йшов дощ, згодом він посилився. Водій нас запевняв, що в таку погоду нам точно в гори не вийти, треба мати спеціальне спорядження. Однак, ми практично всі одноголосно сказали, що таки підіймемось на Говерлу. Шлях був не легкий. Останні 200 м до вершини почався ще й мокрий сніг. І все ж, з прапором Острозької ЦРЛ в руках, ми таки піднялися, – розповів Василь Васильович.

Попри несприятливу погоду, у всіх учасників сходження на вершину, а їх було 16, залишилась «сила-силенна вражень», маса адреналіну та позитивних емоцій. На горі кожному був вручений диплом підкорювача Говерли. Головний лікар висловив сподівання, що підкорення найвищої вершини України стане доброю традицією до професійного свята. Усі учасники сходження висловлюють щиру подяку туроператору «Волинські Афіни» Миколі Криницькому.

Євгенія ПОЛІЩУК

№ 26 від 27 червня 2015 р. Категория: Різне | Просмотров: 241 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]