Четвер

18.04.2019

19:23

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Острозький відділ статистики кращий в області

Щороку головне управління статистики у Рівненській області проводить поквартально моніторинг результатів роботи своїх відокремлених підрозділів. Надзвичайно приємно, що Острозький відділ статистики за підсумками роботи І кварталу цього року посів І місце серед всіх районів області. 

Як розповіла нам начальник відділу статистики в Острозькому районі Ірина Корешняк, зазначений моніторинг показує результати роботи кожного сектору, відділу по таких критеріях як: статзвітність, перевірені роботи, виконання вибіркових обстежень, робота з респондентами, з засобами масової інформації, з користувачами статистичної інформації тощо. За кожним показником кожному району також окремо присуджувалося місце, після чого визначалося загальне місце для підрозділу за всіма критеріями. У підсумку наш відділ статистики в Острозькому районі виявися найкращим серед інших районів та зайняв І місце.

За словами Ірини Степанівни, це досягнення є результатом роботи всього колективу, так би мовити, однієї злагодженої команди: «Якби не було цієї команди досвідчених фахівців в галузі статистики, які пропрацювали тут не один рік, то, звичайно, не було б такої налагодженої роботи. Ми завжди намагаємося працювати у ногу з часом, враховувати всі ті вимоги, які ставить головне управління та державна служба статистики, вникати в усі сфери статистики, аби досягти бажаного результату роботи». Як бачимо, цей результат – справді хороший. І великою мірою в цьому є заслуга молодого ініціативного керівника Ірини Корешняк, яка, хоч і недавно зайняла цю посаду, але разом з колективом впевнено досягає значних результатів.

Євгенія ПОЛІЩУК

№ 18 від 30 квітня 2015 р. Категория: Фінанси, податки і статистика | Просмотров: 333 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]