Субота

20.07.2019

19:08

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

1 2 3 ... 10 11 »

Будуть достойними захисниками України 

№ 42 від 17 жовтня 2015 р.  Рубрика: Освіта і виховання | Переглядів: 332 | Коментарі (0)

Міські турніри серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста з нагоди Дня захисника України з настільного тенісу та з волейболу відбулися 8 жовтня. 

В приміщенні дитячо-юнацької спортивної школи боролися за призи тенісисти. Там переможцем став Антон Конанчук. Друге місце посів Євген Любитовець, а третє – Станіслав Тишко – всі учні Острозької ЗОШ I – III ст. №1.

У турнірі волейболістів, який проходив у спортивній залі Острозького НВК «Школа I – III ст. – гімназія», перемогу святкували вихованці КЗ «Острозька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат I – III ст.» Рівненської облради. На другій сходинці за підсумками змагань фінішувала команда Острозької ЗОШ I – III ст. №1, третіми – господарі майданчика.

Підбиваючи підсумки змагань, хочу відзначити, що в багатьох ігрових моментах юні спортсмени демонстрували високу майстерність, вдалі ігрові моменти та велике бажання до перемоги. Вони довели, що можуть стати справжніми захисниками рідної України. 

Переможців й призерів змагань нагороджено грамотами відділу з питань сім’ї, молоді та спорту та солодощами. Кращим у настільному тенісі,  крім того, вручали також і медалі.

Марія ТУРЯНСЬКА,

головний спеціаліст відділу з питань сім’ї, молоді та спорту виконкому Острозької міської ради

Навчали теорії та практиці виживання 

№ 40 від 3 жовтня 2015 р.  Рубрика: Освіта і виховання | Переглядів: 252 | Коментарі (0)

Наприкінці вересня неподалік Острога проходив вишкіл активної і свідомої молоді нашого краю, яка готується захищати Україну від зовнішніх та внутрішніх ворогів. Впродовж кількох днів, проведених у польових умовах, юнаки та дівчата навчалися теорії та практиці виживання в екстремальних умовах.

«Контакт на 9» – цю та інші команди учасники вересневого вишколу навчилися досконало виконувати і не забудуть ніколи. Дякуючи умілому інструктору другові Серпню, навички тактичної підготовки, пересування групами по лісистій місцевості й основні правила виживання при обстрілах закріплено та добре опрацьовано.

Страйкбол, польовий обід, знешкодження навчальних мін – усе було зроблено для максимального наближення учасників до реальних умов. Заключним етапом став інструктаж з проведення першої медичної допомоги постраждалим у бойових діях, що значно відрізняється від загальної першої допомоги.

Лекцію під відкритим небом проводив досвідчений лікар, а разом із тим представник рівненської громадської організації Білі берети Богдан Маслій. Маючи досвід надання допомоги у бойових діях та пройшовши спеціальну натівську підготовку, лектор поділився своїм досвідом та реально показав медичне приладдя і методи, якими можна врятувати бійцю життя.

Спільними зусиллями вишкіл організували ГО «Третя позиція», ВМГО «Національний Альянс», ПП «Правий сектор», ГО «Братство спудеїв». Дякуємо всім учасникам заходу та запрошуємо підприємців і волонтерів Острожчини до співпраці!

... Читати дальше
Учитель – то стиль життя, а філософія його – жертовність 

№ 40 від 3 жовтня 2015 р.  Рубрика: Освіта і виховання | Переглядів: 324 | Коментарі (0)

Чого б ми не досягали в житті, ми досягаємо через навчання. Ми вчимося тримати голову, потім сидіти, ходити, зрештою спочатку через: «Дай» – добиватись свого. Ніхто не каже, що це дається легко і з першого разу. Цього кожний вчиться сам. З віком те, чого має осягнути людина, стає більше, воно стає складнішим, масштабнішим, не однозначним, і тому потребує допомоги, людини, яка не просто майстерно і професійно вміє це робити, а маючи чисті наміри, навчить, кого словом, кого ділом, а кого й власним прикладом.

Бути вчителем складно. Саме життя вчителя особливе, бо вчитель – то є стиль життя, а філософія його життя – жертовність. Його життя – це постійний пошук, сумнів, тривога. Це вічний біг вперед, задля того, щоб лишитися тим, ким він і є, але бути сучасним і цікавим для учнів. І нехай сьогодні престижність професії вчителя досить занижена, бути вчителем – це здорово! Ти кожний день спілкуєшся з генераторами нових ідей, що не дає тобі шансів розслаблятися, щодня, не просто вчиш інших, а й вчишся у них: нового, прогресивного, неординарного. Учні – це ті сонця, які постійно живлять тебе позитивом і не дають тобі зістаритись. А чого варте зізнання учнів, що ти чимось допоміг йому в житті – це окрилює, стверджує, стимулює.

У кожного з нас є свої вчителі. Чому свої? Один вважає вчителем, тільки того, хто його вчить у школі, вищому навчальному закладі, а для іншого вчитель – це людина, яка показала правильний шлях пізнання життя, в усіх загалах і дрібницях. Кого б ми не приймали за вчителя, треба вміти бути вчасно вдячними їм за працю, пораду, затрачений час, за те що уберегли нас від помилок, навчили слова, думки, знань, а головне – вміли приймати нас такими, якими ми є.

Отож будемо вдячні своїм вчителям і побажаємо їм у магії своєї професії, бути щасливими, успішними, потрібними людям та державі; здоровими, щоб мати сили шукати, находити і не губити.

... Читати дальше
«Діалог» від юних журналістів 

№ 39 від 26 вересня 2015 р.  Рубрика: Освіта і виховання | Переглядів: 291 | Коментарі (0)

У вівторок, 22 вересня, в КЗ «Острозька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І – ІІ ст. № 2» Рівненської облради відбулася презентація шкільної газети «Діалог». Присутні зі слів юних журналістів, їх наставника, гостя та фільму дізналися про деякі плюси і мінуси роботи медіапрацівників.

У цей день в одному з кабінетів зібралися старшокласники. Вони слухали розповіді гостей і переглядали «Рік очима ТСН». Ведуча заходу і водночас наставник юних журналістів Оксана Вікторівна Башинська повідала присутнім історію створення «Діалогу», роботу над цим випуском. Вона зауважила, що ідея створення газети виникла у заступника директора школи з виховної роботи Світлани Василівни Поліщук. Тоді зі шкільного самоврядування було обрано декілька дітей, які згодом стали кореспондентами видання. Кожного тижня вони відводять кілька годин на планування щомісячного випуску «Діалогу», який складається з 4 сторінок. Друк газети відбувається в стінах школи на принтері. Дітям надзвичайно цікаво спостерігати за створенням газети. Також було показано цікаву відеопрезентацію «Наша школа на сторінках місцевих газет».

На святі був присутній в.о. головного редактора міської газети «Замкова гора» Іван Глушман. Він розповів дітям про свої перші кроки в журналістиці і складний шлях до омріяної професії, повідав про сучасну журналістику і видавничу справу. Також він пообіцяв школярам організувати екскурсію до редакції щотижневого видання та місцевої друкарні.

Віра ВАЩУК,

студентка факультету журналістики НаУ «Острозька академія»

Покликав дзвінок на Перший урок 

№ 36 від 5 вересня 2015 р.  Рубрика: Освіта і виховання | Переглядів: 340 | Коментарі (0)

Перший день осені в Острозі видався напрочуд теплим і сонячним. Подвір’я міських шкіл, інших навчальних закладів заповнили галасливі школярі, поважні студенти, серйозні вчителі та викладачі, заклопотані батьки, щасливі дідусі й бабусі. Всі вони зібралися на хвилююче свято Першого шкільного дзвоника, початку нового навчального року. Та, мабуть, найбільшу радість відчули наймолодші школярі – першокласники. Адже у цей день для них відкрилася перша сторінка великої Книги Знань і їх урочисто прийняли до лав великої учнівської спільноти нашого краю. Неабиякою віхою в житті студентів став перший день у вузах, училищах та інших навчальних закладах. 

 

Найбільше уваги першокласникам і випускникам

Гостинно приймала поповнення новими маленькими друзями шкільна родина Острозької ЗОШ І – ІІІ ст. № 1. Цього року у закладі навчатиметься аж 79 першокласників, яких поведуть до Країни Знань їхні перші вчителі – Ольга Сорока, Світлана Попач та Тетяна Зламан. Після оголошення про відкриття святкової лінійки, виконання Державного гімну, з вітальним словом виступила директор школи Руслана Лазарчук. Першокласникам вона побажала цікавого й змістовного навчання, впевнено мандрувати дорогою знань, одинадцятикласникам – попрацювати цього року наполегливо та відповідально, бо від того залежатиме їхнє подальше доросле життя, а батькам та вчителям – витримки та розуміння. Гарного старту на весь навчальний рік, успіхів у навчанні, нових здобутків та досягнень побажали і школярам, і вчителям гості – міський голова Олександр Шикер (на верхньому фото) та методист методичного кабінету відділу освіти виконком ... Читати дальше
Покликав дзвінок на Перший урок 

№ 36 від 5 вересня 2015 р.  Рубрика: Освіта і виховання | Переглядів: 273 | Коментарі (0)

Перший день осені в Острозі видався напрочуд теплим і сонячним. Подвір’я міських шкіл, інших навчальних закладів заповнили галасливі школярі, поважні студенти, серйозні вчителі та викладачі, заклопотані батьки, щасливі дідусі й бабусі. Всі вони зібралися на хвилююче свято Першого шкільного дзвоника, початку нового навчального року. Та, мабуть, найбільшу радість відчули наймолодші школярі – першокласники. Адже у цей день для них відкрилася перша сторінка великої Книги Знань і їх урочисто прийняли до лав великої учнівської спільноти нашого краю. Неабиякою віхою в житті студентів став перший день у вузах, училищах та інших навчальних закладах. 

Найбільше уваги першокласникам і випускникам

Гостинно приймала поповнення новими маленькими друзями шкільна родина Острозької ЗОШ І – ІІІ ст. № 1. Цього року у закладі навчатиметься аж 79 першокласників, яких поведуть до Країни Знань їхні перші вчителі – Ольга Сорока, Світлана Попач та Тетяна Зламан. Після оголошення про відкриття святкової лінійки, виконання Державного гімну, з вітальним словом виступила директор школи Руслана Лазарчук. Першокласникам вона побажала цікавого й змістовного навчання, впевнено мандрувати дорогою знань, одинадцятикласникам – попрацювати цього року наполегливо та відповідально, бо від того залежатиме їхнє подальше доросле життя, а батькам та вчителям – витримки та розуміння. Гарного старту на весь навчальний рік, успіхів у навчанні, нових здобутків та досягнень побажали і школярам, і вчителям гості – міський голова Олександр Шикер (на верхньому фото) та методист методичного кабінету відділу освіти виконкому Острозької мі ... Читати дальше
Допомогли організувати відпочинок та оздоровлення дітей пільгових категорій 

№ 34 від 22 серпня 2015 р.  Рубрика: Освіта і виховання | Переглядів: 283 | Коментарі (0)

Ось добігає до завершення літній сезон відпочинку та оздоровлення дітей. Кожна сім’я дбає про те, щоб їхня дитина була здоровою, жвавою та життєрадісною. Здоров’я – це стан повноцінного психічного, фізичного, інтелектуального благополуччя, а не тільки відсутність хвороб. Його фундамент формується ще в ранньому дитинстві, тому кожна родина в нашій країні, розуміючи це, намагається всіма силами зробити все для того, щоб їхня дитина приємно провела час, активно відпочила й одно­часно оздоровилась.

Добре можна відпочити та набратись сил до початку нового навчального року в оздоровчих таборах. Це те середовище, де з року в рік гомонять дитячі голоси, де віє вихор неперевершених позитивних емоцій, де на порозі табору діти зустрічають своїх знайомих, а також з посмішкою на обличчі вожатих. Оскільки в табір приймаються дітки від семи років (у більшості випадків вони вперше відірвались від турботливого маминого крила), тому вся робота вожатих спрямована на те, щоб наймолодші вихованці закладу не почувалися самотніми, й аби їм не вистачало часу сумувати за батьками.

Без сумніву, переважна більшість батьків належним чином дбають про те, щоб їхні діти активно відпочили та оздоровились в літній період. Але не всім їм під силу придбати путівку в табори. Щоб хоч трошки допомогти родинам пільгових категорій, відділу з питань сім’ї, молоді та спорту було надано Острозькою міською радою 10 путівок для дітей, які мають статус дитини з сім’ї учасника антитерористичної операції. Вони придбані за кошти міського бюджету в наш «Корчагінець». Комунальний заклад «Рівненський обласний центр організації оздоровлення та формування здорового способу життя дітей та молоді» Рівненської міської ради надав нам 16 путівок, які придбані за кошти обласного бюджету. Вони були розподілені ... Читати дальше
Перевірено готовність навчальних закладів міста до роботи у новому навчальному році 

№ 33 від 15 серпня 2015 р.  Рубрика: Освіта і виховання | Переглядів: 220 | Коментарі (0)

З метою перевірки готовності навчальних закладів міста до нового навчального року та відповідно до рішення  виконавчого комітету Острозької міської ради від 16 червня 2015 року № 80 «Про закінчення 2014-2015 навчального року, забезпечення організованого початку нового навчального року  та проведення огляду-конкурсу на кращий навчальний заклад року» 12 серпня 2015 року проведено огляд стану готовності навчальних закладів міста до нового 2015-2016 навчального року.

До складу комісії по перевірці навчальних закладів входили: міський голова Олександр Шикер, заступники міського голови Анатолій Лисий, Іван Ткачук, керуючий справами виконкому Леонід Сніщук, начальник відділу містобудування, архітектури та ЖКГ Сергій Кирилюк, працівники міського відділу освіти, міжрайонного управління ГУ ДСЕС та міськрайонного сектора  ГУ ДСНС України у Рівненській області. Членами комісії оцінювались: матеріально-технічне та навчально-методичне забезпечення навчальних закладів, відповідність створених у закладах освіти умов санітарно-гігієнічним вимогам, створення безпечного середовища для учасників навчально-виховного процесу та ін.

За результатами огляду відмічено належну  підготовку усіх освітніх закладів до роботи у новому навчальному році та визначено кращий навчальний заклад року серед загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів. Переможцями цьогоріч стали Острозька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 та Острозький дошкільний навчальний заклад №1 «Ромашка».

Виконавчий комітет  Острозької міської ради, особисто міський голова Олександр Шикер та всі члени комісії висловлюють щиру вдячність керівникам, усім працівникам навчальних за ... Читати дальше
Діти з Луганщини та Донеччини відпочивають у «Корчагінці» 

№ 33 від 15 серпня 2015 р.  Рубрика: Освіта і виховання | Переглядів: 272 | Коментарі (0)

За сприяння Рівненської обласної держадміністрації, 60 дітей із прифронтових районів Луганської області відпочивають зараз в ПЗ ОДСОК «Корчагінець». Як розповів нам директор табору Іван Дячук, діти прибули до Острога у неділю, 9 серпня, на останню в цьому році зміну під назвою «Особливий табір». Така назва не випадкова, адже ця зміна і справді особлива, бо, попри уже відзначений ювілей, справжній день народження табір святкує у серпні. А тепер ця зміна особлива ще й тим, що під час неї відпочиватиме досить чимало гостей зі сходу. 

Окрім оздоровлення та якісного харчування, діти отримають ще й цікаву насичену програму, яка передбачає різноманітні конкурси, розваги, екскурсії по місту, визначних місцях Острожчини та ще багато іншого.

Разом з дітьми до табору прибуло двоє супроводжуючих – вчителі Старобільської  ЗОШ № 4 – Сергій Квасов (вчитель інформатики) та Ігор Черниш (соціальний педагог). Як розповіли наставники дітей, і в них, і в їхніх учнів склались лише гарні враження про «Корчагінець»:

– Їхати сюди не боялись, хоча, по правді кажучи, не зовсім знали, куди їдемо. Чули, що є такий табір в Рівненській області, і все. Але після приїзду, коли нас так тепло зустріли, з короваєм, склались тільки найприємніші враження. Побутує така думка, що нібито на сході погані люди, або, навпаки, на заході. Тут ми цього не відчули! Бо вже встигли поспілкуватись і з дітьми, які відпочивають в таборі, і з місцевими жителями, коли ходили до найближчого магазину.

Супроводжуючі розповіли, що їм дуже сподобалось наше місто, особливо замок князів Острозьких. Незважаючи на те, що Старобільськ, звідки наші гості, є найстарішим містом в Луганській області, чимало пам’яток в силу історичних обставин там не збереглося. Хоча педагоги також запрошувал ... Читати дальше
Шляхом впровадження інноваційних технологій і методик 

№ 32 від 8 серпня 2015 р.  Рубрика: Освіта і виховання | Переглядів: 315 | Коментарі (0)

Навчально-виховна робота у закладі спрямована на виконання Закону України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Базового компоненту дошкільної освіти», програми розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля». У нашому закладі функціонує 11 груп, з яких 2 – групи раннього віку, 9 – садових груп, в яких виховується 311 дітей.  ... Читати дальше
«Олімпійське літо» – продовжується! 

№ 31 від 1 серпня 2015 р.  Рубрика: Освіта і виховання | Переглядів: 272 | Коментарі (0)

З 20 по 25 липня в підлітковому клубі за місцем проживання «Надія» (педагог-організатор якого Іванна Середюк), відділом з питань сім’ї, молоді, та спорту виконкому Острозької ради організовано  та  проведено  конкурс малюнку на асфальті та змагання з армрестлінгу  у рамках  Всеукраїнських  фізкультурно-оздоровчих заходів «Олімпійське літо». Основною метою таких заходів, насамперед, створення умови для гармонійного розвитку особистості, формування навичок здорового способу життя, а також популяризація спорту, залучення якомога більшої кількості дітей до рухової активності. 

На початку тижня стартував конкурс малюнку на асфальті «Олімпійське літо».  Всі учасники конкурсу проявили  досить високий рівень творчості та креативності, отож, оцінити було вкрай важко. Найкращими малюнками за підсумками конкурсу визнали роботи Анни Шемчук, Уляни Гурської, Дарини Максимчук та Ігоря Підгородецького. Наступними по плану проводилися змагання з армрестлінгу під гаслом «Сила – це спорт». Отож, переможцем став Ігор Підгородецький. Друге місце посів Владислав Шолохов, а ІІІ – Дарина Максимчук.

В кінці тижня, незважаючи на спекотні дні літа, відбулись «Козацькі забави». Для дітей проводились такі спортивні конкурси, як «Де козак – там і слава», «За рідний край – хоч помирай», «Степ та воля – козацька доля», «Або будемо на Україні-Русі, або пропадемо усі», «Хто кого перетанцює», «Козацька кмітливість». Найспритнішим серед хлопців був Олександр Тризубець. Друге місце посів ... Читати дальше
Дбаємо про здоров’я й розвиток творчих здібностей та нахилів дітей 

№ 31 від 1 серпня 2015 р.  Рубрика: Освіта і виховання | Переглядів: 290 | Коментарі (0)

ДНЗ (ясла-садок) №1 «Ромашка» є закладом фізкультурно-оздоровчого напрямку. Наша діяльність спрямована на реалізацію основних завдань дошкільної освіти: збереження та зміцнення фізичного та психічного здоров’я дітей, формування їх особистості, розвиток творчих здібностей та нахилів, забезпечення соціальної адаптації та готовності продовжувати освіту, виховання потреби в самореалізації та самоствердженні. 

У «Ромашці» функціонує 7 вікових груп, з яких 1 – раннього віку, 5 – садових, 1 – різновікова (знаходиться у приміщенні філії за адресою вул. І. Вишенського, 42-А), 6 вікових – розміщені в основному корпусі закладу, який знаходиться за адресою вул. Героїв Майдану,14.

Станом на 1 травня ц. р. у закладі виховувалося 216 дітей. Педагогічний процес у нас забезпечують 17 педагогів: завідувач, вихователь-методист, практичний психолог, 2 музичних керівники, інструктор з фізичної культури, 12 вихователів.

Методична робота з педагогічними кадрами у 2014 – 2015 навчальному році (НР) була спрямована на підвищення професійного рівня педагогів. Пріоритетні напрямки роботи – організаційно-педагогічний, розвивальний, освітньо-виховний – були спрямовані на реалізацію таких завдань: продовження роботи над проблемною темою «Формування конкурентоспроможної особистості з дошкільного віку в процесі навчання і виховання шляхом упровадження інноваційних технологій і методик»; продовження роботи із збереження та зміцнення здоров’я дошкільнят, формування здорового способу життя, активної життєвої позиції щодо власного життя та власної безпеки шляхом розроблення та впровадження в умовах ДНЗ здоров'язбережувальних та здоров'яформувальних технологій; формування різнобічно розвиненої, духовно багатої, оптимістично налаштованої особистості засобами музейної педагогіки; підвищення якості дошкільної освіти, виконання вимог Базового компонента дошкільно ... Читати дальше
Прагнемо, щоб школа стала успішною та унікальною 

№ 30 від 25 липня 2015 р.  Рубрика: Освіта і виховання | Переглядів: 362 | Коментарі (0)

Необхідність формування позитивного іміджу загальноосвітнього навчального закладу в сучасних соціально-економічних умовах постає дуже гостро для кожної школи будь-якої форми власності. Це пов’язано з тим, що з кожним роком зростає конкуренція між загальноосвітніми навчальними закладами. Тому, ми всі разом: учителі, батьки, учні прагнемо, щоб наша школа стала успішною та унікальною. З цією метою ми чітко визначились з цінностям, які сповідуємо.  ... Читати дальше
Про наші досягнення і не тільки 

№ 29 від 18 липня 2015 р.  Рубрика: Освіта і виховання | Переглядів: 261 | Коментарі (0)

Роботу Острозького НВК у 2014 – 2015 навчальному році (НР) забезпечували 34 педагогічних працівника та 16 працівників обслуговуючого персоналу.  ... Читати дальше
До нового навчального року майже готові 

№ 28 від 11 липня 2015 р.  Рубрика: Освіта і виховання | Переглядів: 237 | Коментарі (0)

Літо у розпалі. Надворі спека – час відпусток, відпочинку та канікул для дітей. А ще це пора ремонту навчальних закладів, уточнення навчальних планів, проведення інших заходів, які сприятимуть якісному та комфортному отриманню освіти учнями.  ... Читати дальше
Отримали путівки в доросле життя 

№ 27 від 4 липня 2015 р.  Рубрика: Освіта і виховання | Переглядів: 253 | Коментарі (0)

Цього свята немає в жодному календарі, але його чекають з особливим трепетом і хвилюванням. Воно буває лише раз у житті людини і знаменує перехід в більш доросле самостійне життя. День випуску – свято прощання зі своїм рідним навчальним закладом. І радість, і сум довелося пережити одночасно випускникам ДПТНЗ «Острозьке ВПУ» у п’ятницю, 26 червня. Того дня прощалися зі своїм училищем учні групи № 12 за спеціальністю «Слюсар з ремонту автомобілів. Водій автотранспортних засобів (категорії «В» і «С»)», групи № 10 і 13 – «Кухар. Кондитер», групи № 17 – «Кравець. Закрійник», групи № 6 – «Муляр. Штукатур», групи № 1 – «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва. Слюсар-ремонтник. Водій автотранспортних засобів (категорії «В» і «С»)».  ... Читати дальше
Формуючи компетентну особистість, здатну успішно адаптуватися до життя 

№ 27 від 4 липня 2015 р.  Рубрика: Освіта і виховання | Переглядів: 297 | Коментарі (0)

Сучасному суспільству дуже потрібна інформована й компетентна особистість, яка спроможна приймати самостійні рішення і нести відповідальність за власні вчинки. В умовах політичної й економічної нестабільності, дефіциту духовності винятково важливою стає стабілізуюча роль школи як гаранта громадянського миру. Державна система освіти, що відповідає за соціалізацію особистості, є найважливішим інститутом, який спроможний еволюційним шляхом забезпечити зміну ментальності, створити умови для виховання людини демократичного суспільства. Тому одним із головних завдань школи є формування компетентної особистості, здатної успішно адаптуватися до життя. Саме над цим і працює колектив Острозької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.  ... Читати дальше
Вручили іменні стипендії Володимира Кузя та Ковальських 

№ 25 від 20 червня 2015 р.  Рубрика: Освіта і виховання | Переглядів: 207 | Коментарі (0)

Стипендії фонду Володимира Кузя «За здоровий спосіб життя», а також Фонду Ковальських для наукових досліджень в Україні отримали нещодавно студенти, аспіранти та викладачі Національного університету «Острозька академія».  ... Читати дальше
В Острозі визначено кращих знавців Біблії 

№ 24 від 13 червня 2015 р.  Рубрика: Освіта і виховання | Переглядів: 269 | Коментарі (0)

Днями в Національному університеті «Острозька академія» відбувся третій етап VIII Всеукраїнської олімпіади «Юні знавці Біблії – 2015». Участь в заході взяли вихованці дошкільних та школярі загальноосвітніх навчальних закладів. У квітні й травні цього року олімпіада відбувалась для старшокласників, учнів професійно-технічних навчальних закладів та студентів ВНЗ.  ... Читати дальше
Востаннє мандрували островами дитинства 

№ 23 від 5 червня 2015 р.  Рубрика: Освіта і виховання | Переглядів: 268 | Коментарі (0)

Традиційно кінець травня знаменується останніми дзвінками, випускними, прощальними святами зі своїм навчальним закладом. Здається, не так давно на справжню святкову подію перетворились випускні ранки у дитячих садочках. Пригадую, як розповідали батьки, що раніше, як таких, випускних у ДНЗ не було, а закінчення садочка ставало звичайним переходом до шкільного життя.  ... Читати дальше