Понеділок

20.05.2019

05:31

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Отримали путівки в доросле життя

Цього свята немає в жодному календарі, але його чекають з особливим трепетом і хвилюванням. Воно буває лише раз у житті людини і знаменує перехід в більш доросле самостійне життя. День випуску – свято прощання зі своїм рідним навчальним закладом. І радість, і сум довелося пережити одночасно випускникам ДПТНЗ «Острозьке ВПУ» у п’ятницю, 26 червня. Того дня прощалися зі своїм училищем учні групи № 12 за спеціальністю «Слюсар з ремонту автомобілів. Водій автотранспортних засобів (категорії «В» і «С»)», групи № 10 і 13 – «Кухар. Кондитер», групи № 17 – «Кравець. Закрійник», групи № 6 – «Муляр. Штукатур», групи № 1 – «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва. Слюсар-ремонтник. Водій автотранспортних засобів (категорії «В» і «С»)». 

Відкрила урочистий вечір, присвячений врученню атестатів про середню освіту та дипломів про отримання професії випускникам Острозького ВПУ, керівник гуртка художньої самодіяльності Оксана Венгерець. Після звучання Державного гімну вітальне слово надали заступнику директора по навчально-виробничій ро­бо­ті Михайлу Пархуті. Він говорив чимало теплих слів учням, бажав їм зростати не лише кваліфікованими спеціалістами, а й людьми з великої літери.

– Нинішнє свято запа­м’я­тається усім, адже сьогодні 105 учнів отримають диплом кваліфікованого виробника, 5 з яких – з відзнакою. Бажаю вам гідно пройти свій майбутній шлях! – зазначив у вітальному слові Михайло Гнатович.

Привітати випускників завітали на свято почесні гості: заступник Острозького міського голови Іван Ткачук та голова Острозької РДА Віталій Ундір. Вони побажали учням усіх гараздів, світлої майбутньої дороги та вручили подяки батькам кращих випускників. Також була вручена грамота за І місце в обласному конкурсі читців-декламаторів, присвяченому пам’яті Шевченка, випускнику Валентину Боіштяну.

Напутні слова отримали винуватці свята від своїх наставників – майстра виробничого навчання групи № 17 Віктора Бороденка та класного керівника групи № 13 Ганни Янчук, яка не лише висловила найкращі побажання учням, а й зачитала «Заповіт випускнику України». Мабуть, найтепліші слова вітань звучали від батьків випускників – Лариси Пилипчук та Світлани Буряк. Звичайно, вони бажали своїм дітям лише всього найкращого, дякували викладачам за любов і виховання, адміністрації навчального закладу, директору, класним керівникам та майстрам виробничого навчання.

З подячним словом виступили і випускники училища – учениця групи № 10 Ірина Кірієнко, учні групи № 6 Валентин Боіштяну та № 1 Олександр Страпєзніков. Вони згадували свої найкращі студентські роки, перші уроки, процес навчання, викладачів та обіцяли зрости гідними людьми. Також випускники передали першокурсникам факел знань, як символ торжества розуму й науки, та вручили подарунок для рідного закладу Миколі Пархуті. Про мить прощання нагадав присутнім останній вальс.

Після привітань президента ради учнівського самоврядування Миколи Мясковського випускників за традицією благословили в дорогу хлібом-сіллю. Святковий коровай та дипломи вручили випускникам Іван Ткачук та Віталій Ундір. Того дня для випускників звучало чимало привітань, пісень, добрих напутніх слів від найближчих для них людей. На завершення ведучі Яна Фідик, Дмитро Дивульський та Дмитро Трофимюк побажали випускникам доброї путі та нагадали, що двері закладу завжди для них відкриті.

Євгенія ПОЛІЩУК

№ 27 від 4 липня 2015 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 231 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]