П'ятниця

19.04.2019

09:24

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Отримували подарунки і зробили свято іншим

Щорічно зима дарує нам неповторні новорічно-різдвяні свята. А відкриває їх улюблений празник усіх дітлахів – День Святого Миколая Чудотворця. Прекрасний захід відбувся 19 грудня в КЗ «Острозька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ст.» Рівненської облради. Присутні були крім господарів – учнів школи та педагогів, казкові герої на чолі з Миколаєм, батьки вихованців, представники освітянської галузі, податкової служби і навіть народний депутат України, які прийшли до дітей з подарунками та щирими побажаннями. 

Зустріла невеличка актова зала навчального закладу дітей та гостей святково вбраною. Хоч завіса сцени була наполовину закрита, але помітні були зірки, місяць, хатина, огорожа, місток, звірята, справжні і намальовані ялинки. І все це перебувало у полоні зими. Обрамляли сцену і прикрашали стіни різнобарвні гірлянди, які своїми вогниками, разом із зеленими лісовими красунями, доповнювали неповторну ауру новорічно-різдвяних свят, створювали особливе відчуття празника. У куточку біля сцени знаходились ще дві ялинки, а під ними пакунки, вочевидь, із подарунками для дітей від Миколая.

Педагоги та учні школи до свята підготували театральне дійство (організатор Руслана Зань), у якому брали участь Святий Миколай (Мирослав Шилюк), Ангел (Тетяна Озійчук), Ябіда (Ліна Янчук), Баба Яга (Євгенія Лущик), Віхола (Олена Ковальчук), Ангелики (Юлія Лазаренко та Артем Рижак). Спочатку прозвучала цікава розповідь про дитячі роки сироти із Мирлікії Миколи. Він не мав батьків, але жив у достатку в заможній родині. Хлопчик жалів інших дітей, які жили у бідноті, траплялося, що лягали спати голодними. Якось він взяв із комори харчі і вночі підклав їх бідним дітям. Коли Микола виріс, то став священиком, всіляко допомагав бідним, а також невинним, які потрапили до в’язниці, – робив добро. Після смерті його причислили до лику святих.­

А потім почалося дійство. Як зазвичай буває у казках, злі персонажі намагались вкрасти свято у дітей, поцупивши подарунки. Але у підсумку добро перемогло, і до дітей прийшла радість. Аби заслужити гостинці, вихованці закладу виконували жестові пісні, танцювали, декламували вірші, а також розгадували загадки про зиму, святкові атрибути. Коли дійство закінчилось, виступили гості – народний депутат України Юрій Вознюк, перший заступник начальника головного управління державної фіскальної служби України, полковник податкової служби Ігор Бородавко, голова ради профспілки податківців Тетяна Подсада, головний спеціаліст управління освіти і науки Рівненської ОДА Ольга Півторак. Вони вітали дітей зі святом, бажали всіляких гараздів, говорили про давню традицію дарувати подарунки в День Святого Миколая, про очікування кожною дитиною новорічно-різдвяних свят, про сподівання найменших громадян України, що відбудеться щось чарівне, дивне; говорили про свої враження від побаченого гарного дійства, зверталися до дітей із закликом бути старанними учнями та слухняними, щоб і наступного року Миколай приніс гарні подарунки.

В кінці заходу до присутніх звернулася директор КЗ «Острозька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ст.» Рівненської облради Галина Лебідь. Вона щиро подякувала гостям за подарунки та гарні слова на адресу колективу. Вона наголосила, що у День Святого Миколая вихованці закладу були слухняними, а тому подарунки отримають всі. Завдяки добрим людям їх є достатньо. Крім того, директор повідомила, що на дітей чекають солодощі на обід у їдальні. Галина Василівна також говорила, що навчальний заклад активно долучився до акції нашої газети і підготував подарунки для дітей школи-інтернату в місті Щастя, де навчається 132 дитини. Тож не тільки інтернатівці отримували подарунки, але й робили їх тим, хто перебуває в зоні АТО. Для всіх них острожани підготували вітальні листівки та подарунки. Завершила свій виступ директор побажаннями дітям і всім присутнім миру, здоров’я, злагоди та всіляких гараздів.

Іван ГЛУШМАН

№ 53 від 27 грудня 2014 р. Категория: Події | Просмотров: 241 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]